Po vybratí z letných odrôd jabloní strom?

Video: Nástroj pre odstránenie jablká zo stromu jeho rukami.Obstpfl cker

otázkouKeď som mal strieľať zo stromu jabĺk letných odrôd? Mám tieto dva: "Papirovka,a'Mantet '. Často som neskoro sa zberom a prezreté jablká premeniť chuti vatou.

Video: Neskoré odrody jabĺk

odpoveď: Snímateľný zrelosť jabĺk určuje charakteristickou farbou odrody kôra, jednoduchosť oddelenie ovocie stopky vetvičiek, ovocné drene zmene konzistencie a jeho chuť, semien zhnednutie. Ovocie. Prijaté pred odnímateľným splatnosti, zle skladované. Spotrebiteľ splatnosť jablká letných odrôd zhoduje s odnímateľné. Ovocie jesenné a zimné odrody získať zrelosť spotrebiteľov po určitej dobe skladovania. Pokiaľ ide o odrody "Papirovka", má odnímateľný zrelosť príde čoskoro: v strednom Rusku - na začiatku augusta. Ihneď po odstránení ovocia pripravené k jedlu. Keď overripening mäso je múčny. Plody sú uložené nie viac ako 2-3 týždňov. Ďalej len "Manteta" vyberateľný zrelosť príde čoskoro: v strednom Rusku - na začiatku augusta. Ihneď po odstránení ovocia pripravené k jedlu. Keď overripening mäso je múčny. Plody sú uložené nie viac ako 2-3 týždňov. Ďalej len "Manteta" vyberateľný splatnosti v Orlických podmienok dochádza v období od konca júla do konca augusta, v závislosti od poveternostných podmienok. Ovocie rýchlo stať prezreté, spotrebiteľ, pretože odstránenie ovocie netrvá dlhšie ako 10-15 dní.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com