V Odese účtovný obrátil svoj byt do džungle

V Odese účtovný obrátil svoj byt do džungle

Na druhej strane je obvyklé trojizbový byt z Odesy Olga lubiniezky vytvoril skutočnú džungli. Že to môže mať byt na ulici - všetky balkóny, lodžie a okná sú obklopené zeleňou. Práve tu to rastie viac ako štyristo rastlín, a sú stále viac a viac každý deň. Byt je veľmi málo nábytku a kvety vyplnené všetky regály, podlahy, stúpajú aj na monitore a stoličky. Mnohé rastliny neuvidíte ani v kvetinárstvach, takže Olga často majú byť vykonané v reálnom výlety byte. Vzduch v byte hydratujú malej fontány, dekoračné misy s vodou. Na balkóne je obrovský háčik. Raz sme išli s deťmi a videl koryazhische. Čoskoro som si uvedomil, že on potreboval postaviť na svojom balkóne, - hovorí Oľga. - V tom čase syn bol malý, dal som jeho najstaršia dcéra, niesla dieťa v náručí, a my sme vložili zádrhel v kočíku, a tak priniesol.
Časť zbierky Olga šiel zadarmo. Niekto dal napadnutých rastlín, niekto išiel a nechal mi jej kvetiny a často priniesli rastliny, hovoria, vziať - budú ma trápi. Zdvihne, mal som po celý čas sestrou. A niekedy dokonca doslova vytiahol z popolnice?. Tu je sused hodil rastlinu, ona ani nevedela, čo to je. Cítila som ho ľúto. Aj vzal, odišiel. Dlho hľadá mená, ukázalo sa, že to mnogoplodnik - jediná rastlina, ktorá je absolútne nebojí prievanu.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com