Cesta do srdca otvoriť lahodnú vôňu

Video: BIN BUZLD Challenge Terrible a chutné koláčiky Challenge Bean Boozled Challenge Candy Lízanky

Cesta do srdca otvoriť lahodnú vôňu

Video: Alice otvorí prekvapenie lahodnej medovej torty handmade Medové torty

Čo robiť, ak sa chystáte otvoriť obchod a ekonomika nie je v lepšej pozícii? "Mnoho ľudí hovorí, že človek by mal počkať na ekonomické oživenie. Ale sú tu tí, ktorí nesúhlasia s tým. A ja som jeden z nich, "- istota, že Monroe Brooks. Jeho dôvera je posilnené osobné skúsenosti: Mr. Brooks a jeho manželka, Kizmet, nedávno otvoril vlastnú firmu s názvom "jedlé kvety". A teraz sa skvele!

Myšlienka otvorenie tohto druhu prišiel pán Brooks, po jednom dni, pri hľadaní darčekov pre Valentína, narazil na úžasné jedlých kvetov. "Nikdy som nič podobné nevidel. Kvety boli odrezané z ovocia, - hovorí, že Monroe. - hneď som si uvedomil, že veľa z týchto farieb bude robiť dojem na moju ženu ako všeobecne, a všetkým ženám. Myšlienka vytvoriť svoj obchod jedlé kvety "v mojej hlave. Mr. Brooks povedal svojej žene o svojej predstave. Ona podporovala jej manžela, a pár Brooks začal vyvíjať nové pole pôsobnosti pre nich.

Now "jedlé kvety" trochu menej ako jeden rok. Brooks rodinné záležitosti do kopca. "My sme zvládli výrobu lahodných farieb. V súčasnej dobe máme vlastnú továreň, obchod a zamestnáva 10 zamestnancov, - hrdo hovorí Kmzmet. - Už máme svoje firemné farby. Najpopulárnejší použitie sedmokráska ananás - pekné a chutné "

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com