Tradescantia doma

Mnoho spiderwort je spojená s detstva, dospievania. Babička alebo mamička určite rástli kvetiny doma. A teraz, keď vidíte túto rastlinu, myšlienky okamžite uniesť v tých dávnych časoch, keď ešte nažive, bola babička, keď moji rodičia boli mladí, a stromy - viac ... a tak veľa príjemných chvíľ sa náhle príde na myseľ!

Skoro na jar, som zrazu cítil že v kuchyni sa mi niečo chýba. Long myšlienka, a uvedomil si, že nemám spiderwort, ktorý v roku 1970 bol módny súčasťou kuchynského interiéru. Vyrástla a rodičia.

Neúspešný v prvej fáze hľadania kvetu by mohlo vzdať myšlienky niekoho iného, ​​ale ja nie! Tradescantia teraz vidíte, nie je v móde. Nie, to v kvetinárstve, existuje na trhu a v bytoch priateľov. Myšlienka môže pokračovať aj v blízkej škôlke? Nie, nebola tam.

Ale išiel som tam pre to dobrý dôvod: zachránená sestrou, ktorej domov pestuje Tradescantia. Dobrá duša, ona mi priniesol len štyri rezne. Dal som ich v krásnej kvetináče (pôda kúpiť v obchodoch). Mimochodom, kvety lepšie rastú v krásnej a pohodlné pre nich kontajnerov. To je moje vetvičky v niekoľkých dňoch začali rásť. Dva rezne sú silné a aby ďalšie dva boli slabšie. Ale boj o miesto pod slnkom v okne nebol - zdieľaný priestor aby som bol úprimný.

A na začiatku kvitnutia: prekvapivý hojnosť malými bielymi škvrnami na pozadí jasne zelenými listami. Pozrite sa na túto krásu a všetko zlé je zabudnuté, chcete usmievať, nespúšťal oči z tohto príjemného prevádzkarne, ktorá je pôvodom z centrálnej Ameriky.

Krása má zaujať vlastnosť, aj keď je to taký jednoduchý a nenápadný vzhľad. Vo večerných hodinách, počas večere, môžem pozrieť na moje "tradeskashu" päť alebo desať minút, bez toho aby premýšľal o niečom smutný, a on odpovedal len ticho usmieval ...



Sledovanie vášho domáceho maznáčika každý deň, som si všimol, v smere rastu pobočiek svojej túžbe byť bližšie ku mne. Preto je nevyhnutné upraviť výhonky vpravo a vľavo. Ale nemal uraziť, práve začína budovať listovej hmoty do uvoľneného priestoru.

Rovnako ako väčšina členov rodiny křížatkovité, Tradescantia miluje postrek a dobre reagujeListy sú vždy zdravé, hustá, s matným leskom a dokonca aj špičky listov nemajú zhnednú z príliš suchý vzduch, zatiaľ čo stojí v blízkosti plynového sporáka.

po obväzy Univerzálne hnojivo (minimálne dvakrát za mesiac) Tradescantia výrazne pridať k rastu. Rád zalievanie vody bránil.

Nasledujúce jar, už od jej pobočiek kvetu nastaví nové "kompozície", a to sa bude konať dnes. V prvom roku života Tradescantia znateľne silnejšia listy a intenzívnejšie svetlé farby.

Chcete sa smiať? Rastlina Tradescantia!

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com