Clerodendrum pani Thompsonová

Videá: 1

Chcem sa podeliť o radosť s čitateľmi a povedať, ako dosiahnuť kvitnúce Clerodendrum pani Thomson.

Nejako babička manžel videl neznáme rastliny. Mená pet babička nevedela, ale povedal, že je to neobvyklé kvety: fialové kvety v strapcoch a sú trochu podobné zväzky lila.

Táto skutočnosť ma zaujala, a našiel som v adresári ako rastliny - Clerodendrum pani Thompsonová. Všetko, čo v popise prístupe, okrem maľovanie: to by malo byť biele, nie je fialová. Ale zvedavosť, ktorá sa nezmenšila, a nabudúce som sa vrátil z hostí sa drahocenné rukoväťou.

Home okamžite ho do krajiny zo záhrady a položil ho na parapete južného okna. Rýchlo zdieľanie zakoreniť a ísť do rastu. Hojné zavlažovanie, hnojenie komplexné hnojivo každé dva týždne robili svoju prácu, a čoskoro sa stal nováčik všetok voľný priestor na okenný parapet. Na jeseň som to rez, zabalené iba okolo bambusu strieľa oporylesenki. V zime, zalievanie je obmedzený a nie je dosť.

Jarná objavil kvetenstvo s 3-4 púčiky v pazuchách niektorých listov. Kvitnúce je naozaj mimoriadna: biela pohár s červeným okrajom, ale nič báječné nemusel pozerať.

Celé leto Clerodendrum strávený na balkóne, zvýšila svoj dlhý bič s veľkými listami a aby sa ušetrilo miesto na parapete, dal som ho na podlahu vedľa balkón.



Počas zimy, takmer všetky listy zožltnú a opál. Zostávajúci listy čas od času je trochu pomalý, ale po malej časti vody sa zníži pružnosť.

Vo februári z pazuchách listov začal rozbiť škrupinu obličky - to bol signál pre oživenie svojho Clerodendrum. Znovu ju na okennom parapete, kde bude dostávať viac svetla, dramaticky znížiť výhonky, ktoré tvoria ker výšky 40-50 cm. Ak chcete zvýšiť zálievku a čoskoro sa vynoril z každého úniku obličiek s niekoľkými listami a puky.

V apríli prišlo pre našich hostí, vrátane babičky, boli ohromení pri pohľade na kvitnúce Clerodendrum. Kvety sú zhromaždené v kefou z 5-12 kusov vyzeral skvele.

Ale to, čo bolo moje prekvapenie, keď po dvoch mesiacoch biely šálka morený v bledo ružovej a fialovej a fialové odtiene. All Bush ako hovorí babička, začala podobať obrovskú kyticu orgovánu.

Clerodendrum prekvapil, a tajomstvo úspechu bola jednoduchá: mnoho mesiacov zimného spánku a radikálneho rezu výhonkov v predjarí.

List od Natalia

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com