Roussel: pestovanie, starostlivosť, údržba, vzhľad, popis

Video: Ako udržať Home Grow prasiatok Prasnice

Naše záhrady sú zažíva skutočnú inváziu južanov. Oleander Bush v hrnci rozmarínu alebo dokonca severný vietor prinesie stredomorských chutí. Od prvých osadníkov trochu pozadu Roussel - prvá vec, ktorú treba vyčistiť všetky váhy. Jej Hanging Horsetail výhonky a tehlovo červené kvety vyzerajú naozaj dobre na rímsach skalnatých kopcov. Iba v zime nezabudnite uviesť hostí v južnej miestnosti.

S Russellom, som sa stretol náhodou: Chef pri práci pokyn zodpovedného vec - Zelená kancelária, rastliny vykazovali najprísnejšie požiadavky - nenáročné na starostlivosť, choroba odolný, a čo je najdôležitejšie - neobvyklé. Vzhľad by mal byť taký, že potenciálny zákazník nemôže vidieť, vždy prišiel do našej kancelárie.

Prešiel som veľa katalógov: buď krásne, ale rozmarná, alebo perzistentné, ale veľkolepé. Vo večerných hodinách, kedy nie je nádej listoval nejakým kvetinovým časopisu náhle zablyslo niečo naozaj nezvyčajné: ampelnoe vyzerá ako svieža kaskádu zelených palice, bičíky, niečo podobné prasličky. A stonky palice pokryté červeným zvony. Miracle otočil russelii equisetiformis tým, že také rastliny, ako nikto prejsť!

Keď šéf dal NoD, objednal som rastlinu z katalógu. A veľmi sklamaný, keď dostal rozkaz. Namiesto zelených zväzkov - žltá, takmer slamu mŕtvy, a čo je najdôležitejšie - nie objem, niektoré visiace vetvy. Prvým krokom vzal otpaivat závod, ponorila hrniec do polovice vodou a nechajte cez noc. Samozrejme, uschnuté výhonky nie sú narovnal, ale rastlina nie je úplne stratená. Za celý mesiac som sledoval jeho pohodu, upokojila až potom, čo som si všimol, že na základni ich ceste nových výhonov. Potom som vzal nožnice a odrezať od Roussel starých konárov.



Mláďatá bola udržiavaná bolo treba, a to v rovnakej forme pre zobrazenie rastlín nadriadeného. A tu to bolo nutné použiť všetky poznatky o tropických rastlín. Vyššie Roussel Robím film viečko - pre zvýšenie vlhkosti a zavlažovanie začal pomaly - tak, že pôda je stále vlhká po celú dobu, ale nie príliš vlhké. Začať pomaly privádzaný, umiestniť na svetlom mieste. Keď sú nové výhony vyrástli, skúmal som je úzko: od Russell listy veľmi neobvyklé, ako chvost jašterice, všetky melenkih váhy. Vzhľadom k tomu, stúpajúca časť zakrivené do fontány.

Ale potom prišiel ďalší problém - fontána bola získaná vzácne, úprimne povedané, vodnatá. Rozhodol o zakorenených - stoniek odvtedy vzrástol o 10 cm, tri zárodočné museli vybrať a držať tam v hrnci. Zasadil mierne šikmo, takmer vodorovne, s cieľom zastaviť dlhšie v kontakte s vozovkou, a dal viac ako korene. Zdá sa, že Russell pocit, že ma nemôžeš nechať na holičkách, pretože rezne sa uchytili. Závod bol veľmi citlivý na starostlivosť a starosť. Teraz zostáva po dobu - celé leto Roussel rástol a kríkov. ho povzbudil I a upravené pravidelne blúdiť od "účes" výhonky. Získala silu natoľko, že do konca leta na mladé výhonky sa objavili púčiky - no, je na čase predstaviť hlavné Roussel.

Video: Home aquarium

Ak chcete byť úprimný, veľký rozruch závod nepriniesli, napriek tomu to nestačí, máme teplo a slnko, ukázať všetku svoju moc - ale tu to nie je moja vina. A napriek tomu, o miesto v prijímacích Roussel vzoriek. A viete, každý venuje pozornosť na to! Vzhľadom k tomu, Russell netrvalo elegantné a exotické a neobvyklé. Naša sekretárka je unavený vysvetliť, ako sa táto rastlina volá a kvety, požiadal ma, aby sa výtlačok informácií a dať vedľa kvetina. Každý, kto zaujal tento závod, chcem dať jednu radu: rovnaký efekt ako v trópoch, nečakajte, ale pozornosť k svojmu ľudu zaplatí Roussel nutné.

  • Rousselot je neustále potrebuje starostlivosť o "strihanie vlasov". Huňatý rastlina s flexibilnou stonky a listy - váhy, ktoré často spadnú. Ak nie sú čisté, bude črepníkových rastlín trvať nedbalý vzhľad.
  • V zimnom období, kedy sa studená voda obsah je veľmi vzácny.
  • Kŕmenie od jari do septembra každý týždeň.
  • Presádzanie: závod ampelnoe, tak presádzajú po 2 rokoch. Najlepším miestom - chladný skleník, v prípade, že v zime bude v miestnosti udržiavať ideálnu teplotu - od 5 do 12 ° C.
  • Najväčšie navyše: Roussel nič nie je nikdy chorý.
  • Varovanie! S vekom Roussel sa stáva veľký a ťažký - táto rastlina nie je pre úzke parapetov.

Olga Danilovna Levitsky, Tver

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com