Bussengoltsiya

Z osobnej skúsenosti

Naozaj, tam je vo svojej vlasti prorokom. To je krása bussengoltsiya v exile zlomí nadšený potlesk, a doma v Argentíne s názvom chudáka zemiaky. A to všetko preto, že príroda vybavila to nielen krásu, ale aj chutné a zdravé hľuzy.

Pred piatimi rokmi, na jar na trh získala uzlík s niekoľkými tenkými výhony - sedel v vedre majonézy. Od predávajúceho, som sa dozvedel, že bussengoltsiya - vínna réva, ktorá je rýchlo rastúci, ale kvitne až v septembri.

Akonáhle domov, zasadil som s cieľom vysvetliť, ale to nebolo možné, aby si kvety. S nástupom prvého lisovania za studena uzlík vykopali zo zeme. Bol to slušný veľkosti, navyše dával deťom - asi desať malé uzlíky. Vintage premyje, suchý, zabalené v plastovej krabičke s suchých pilín a poslal do pivnice, kde sa teplota udržiava na 6-8 ° C.

Pre tých, ktorí sa rozhodnú využiť svoje skúsenosti, podotýkam, že je sušenie vrchnej vrstvy pôdy, krmivá raz mesačne, striedavo infúzie divozelu (1:10) a univerzálnym riešením hnojivo.

vínnej révy sa vzťahuje mnoho zeleno-biele kvety, ktoré rozkvitli v niekoľkých dňoch a bielej voňavé oblak víril v krásnej tanca okolo dvore. Jeseň je v plnom prúde, črepníkové rastliny premiestnené do domu poslednej ročenky dať kvety, trvalky prísť k odpočinku, a lodenice je stále pochovaný v zelene, bielych kvetov a nebeské vône!

bussengoltsiya pred prvým mrazom, po ktorom som kopať uzliny a poslať pre skladovanie až do budúceho jari.

Vedené rôzne experimenty: uzly vo vašej krajine na zimu, dobrý úkryt, ale všetko márne - zomreli. Potom ste prišiel, ale potrebujú veľkú kapacitu a veľa slniečka - bussengoltsiya kvety, aj keď nie tak skvele ako v slobode.

Škodcovia, mimochodom, nedosahuje to - nikto nevšimol, ale nie liečiť.

Tatiana OZLASHENKO.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com