Garden Stephen Vellas z recyklovaných materiálov

Upcycling a opätovné použitie - trendy dva pojmy, ktoré určia použitie materiálov na druhý (alebo i viac) cyklu. Jednoducho povedané - dať staré veci nový život, a niekedy otvárajú úplne prekvapivé svetlo. Nižšie zverejňujeme preklad rozhovoru s Stephen Vellas, ktorý na svojom blogu hovorí o svojej vízii záhrady a osobné skúsenosti.

"Prečo hádzať toľko vecí, ktoré môžeme jednoducho kliknúť na príslušné tlačidlo na hľadanie kreatívneho myslenia? Môžeme realizovať nielen myšlienky, ktoré sú na povrchu maľby staré škatule a premeniť ich na záhony. Môžeme oveľa viac - vytvoriť nádherný, nádherný svet, čo už máme. A nemusíme kupovať niečo nové!

Garden Stephen Vellas

I - veľký fanúšik recyklácie a opätovného použitia v záhradách a snaží sa presadzovať myšlienku využitie miesta v interiéri a so mnou obrázky na vašich vlastných stránok. To všetko - snáď aj napriek tomu, poviem vám tajomstvo, veľa zábavy.

Garden Stephen Vellas

Strávil som mnoho hodín plánovanie výzdobu a výstavbu nových objektov pre mojej záhrade z materiálov, ktoré boli použité na skládku. Doslova som zachránil tie veci, ktoré by boli vyhodili pred ďalších päť alebo desať rokov. Ešte - po ktorejkoľvek časti interiéru som prestala držať, som z vecí recyklovaných, tvoriacich tretí subjekt - ešte zaujímavejšie!

Garden Stephen Vellas

A myslím, že veci si zaslúži mať prospech, v akomkoľvek stave môžu byť. Som v záhrade pod kvetináče na svojom mieste aj stojí za cement mixer, ktorý skutočne existuje hovoriť o semi-rozbité hlinené hrnce, tak roztomilé na pohľad.

Garden Stephen Vellas

Tiež som rád vytvoriť remesiel z prírodných materiálov, ktoré poskytujú sami seba, svoje deti a vnúčatá rušné cez víkendy. Najmladšia je obzvlášť dychtivý ma vidieť, počnúc od piatkového večera. Pretože vedia, že jeho dedko Steve pre nich pripravil predstavu, ako úplne zašpiníte vo farbe alebo na zem, bez toho, aby trúchlych od matky.

Garden Stephen Vellas

Mám veľké pochopenie pre starého materiálu, ktorý som teraz používajú. Je to naozaj emocionálne vďaka ľuďom, že akonáhle sú vyrábané, potom používajú, potom uložené a nakoniec - mi dali. Presnejšie povedané, nie len ja, ale ja som z nich - a napriek tomu, ak je osud, potom je mi boli určené.

Garden Stephen Vellas

Niektoré veci, ktoré som si vyžiadali jeho drahých kameňov, ako je vytvorenie niečoho takého od nuly by som nechal veľa času. A tu - bez námahy a bez plytvania času, mám tieto položky zadarmo. Nie je tak malý, každodenné zázrak? Ľudia sú tak obavy z nových nákupov, nie je vidieť dominancie vecí doma, skrine a pivníc. A tam - presne rovnaké, potrebné a užitočné veci, ktoré jednoducho zabudli.



Garden Stephen Vellas

Niekedy som naraziť na predmety, ktoré jednoducho daj mi myšlienku recyklácie. V rovnakom okamihu, ako vidím, je osamelý ležiace v priekope pri opusteného domu v minulom storočí, mám nápad!

Garden Stephen Vellas

Páči sa mi robiť veci, ktoré vyzerajú staršie, než v skutočnosti sú. Vzhľadom k tomu, pre mňa to pridáva charakter záhrady a robí to jedinečný. Aj teraz výhľad na dedinu starých drevených, hrdze a sklenených črepín.

Garden Stephen Vellas

Palisády môžu byť znovu použité v mnohých zaujímavými spôsobmi. A efektívne využité som ich vo svojej záhrade na rôznych obrazovkách, umeleckých panely a rámy, čo zaisťuje konzistenciu vo veľkom štýle s rôznymi materiálmi okolo záhrady. Použil som starý plot trosky, aby sa obrazovka separačné medzi záhradou a zábavné oblasti. Pri inom projekte, som použil na vytvorenie obrazovky do ohniska na konci chodníka.

Garden Stephen Vellas

Tiež by som chcel byť kreatívny pri použití prírodných materiálov. Vetvy viniča, padlých palice a suchej trávy okrasné Tiež sú vhodné pre remeselné štýlu opätovné použitie. Tento terapeutický efekt pre celú rodinu je tkanie niečo tvorivého odvetvia vínnej révy. Takéto dlhé večery sa nezabudlo!

Garden Stephen Vellas

Takže až sa nabudúce budete premýšľať, aby sa jarné upratovanie, nie hádzať moc - pretože určite budete mať dostatok predstavivosti dať veciam nový život! "

Garden Stephen Vellas

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com