Aj láska, láska, láska

most na rybníku vo dvore

Je to susedia - most na rybníku vo dvore. čo krása ... 

=)

a tu je rovnaký rybník =)

zbierať Malinka

To je moja mamička zbiera Malinka v lese. Miluje chodiť do lesa na jahody. 

koláž

s koňom

a bolo to desivé priblížiť kone ...

zemiakov výsadbu

Tento obraz má veľa rokov ... Asi som bol 6 rokov - 7, ale teraz je všetko inak.

obec

ale tento obraz asi 9 rokov. a ešte, leto, všetko, po náročnom dni, príde na chat a relaxovať. A teraz, čo máme priateľské susedov. a práce robíme spoločne, všetko si navzájom pomáhajú.

výsadba cibule

a toto je môj strýko zasadil cibuľu pred 13 rokmi. (Iba tu zomrel ...)

korovushka

na brehu rieky Volgy

sa máme takú krásu, môžeme povedať aj 30 metrov od domu. prichádza k brehu vidíme nasledujúci obrázok. to je rieka Volga.

v blízkosti lesa 

Cesta od autobusovej zastávky na úvod. čerstvý vzduch ... prírode ... krása ...

deti



Tento obrázok, príliš mnoho rokov. rozhodol vyfotiť detí ... Inna Palagina, Ilja Petrov Sasha Mike, Snezana Zorina.

stavať kúpeľ

to všetko dohromady, aby postaviť kúpeľný dom ... susedia pomôcť.

Video: Nenávidím a milujem celý film Serial HD

brat

catch-up

Video: Tina Karol - stále mám rada

Snezana Zorina, Sasha Mike

so psom

Sasha Mike

jabloň

Po hurikáne z jablone vetva sused prepadla. Pomáhame prop palicu.

záhradné

Babička robí postele.

stretnutie

odpočinku po náročnom pracovnom dni

krása

Všetko je tak jasné ... všetko pekné ...

Senoseč

začalo kosenia

stretnutie

Video: GAR MUSIK najkrajšie novinka 2016 NEW HIT LOVE LOVE LOVE ONLY LIFE MUSIK

zásoby na zimuobrobok nastavený v zimnom pivnici. a v zime, to všetko je vynikajúci .... =)dážď je =)Začne pršať, ale nikto nechce skrývať pred ním pod strechou =). balík - Sasha Mike a Marina Anisimovavečernévečerné ... sedí ... povedz hororové príbehy ... =) Mike Alexander, Angelina Semyonov, Anton Bolshakov, Sanya Mushkin, Dimon Ivanov, Vova lovci =)priateľ moja najlepšia kamarátka na jej narodeniny. Emmakvetyto je v našej záhrade =)petúniePetunia razraslas, pleťou jej veľmi ľúto = (na brehu rieky Volgy, Ja, moja dcéra a synovec.hry v klubezatiaľ čo deti, teraz dospelí nevesty =) Artem Perm, Sasha Mike Pavlik Stepanov, bodné Stepanov, Ivan Stepanovkuracie rám =)kuracie hit rám =)= Dříví)drevo. aremka Perm je tu =)=)Sasha Mike a Snezana Zorin rukybrázd záhradnéhillingbrázd záhradnéAj láska, láska, láska ...Aj láska, láska, láska ...SenosečAj láska, láska, láska ...Aj láska, láska, láska ...Aj láska, láska, láska ...prázdniny, v rovnakej dobe a kaderníckeho vonkajšie =)a odpočinku na čerstvom vzduchu, kadernícky =)

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com