Ako som rástla černice

ostružina

Vždy som si myslel, že Blackberry - je ker, ako maliny, iba s čiernymi bobuľami. Nikdy nevidel, a v okrese v susedstve sa nikto vzrástol.
A vlani na jar vo svojom záhradnom centre padol do oka stromček černice. Samozrejme, že som si kúpil a hrdý, šiel do závodu - how, nikto, a budem))
zasadil som všetko, ako by malo byť, čaká na úrodu.
... V druhej polovici leta som začal pliesť dlhé riasy. Išiel čítať o černice ... ukázalo sa, že horolezec a je potrebné zviazať. Tĺkol dve palice, zviazaný povraz, hodila bič, ja čakám.
Na jeseň bol jeden kyslý bobule ...

ostružina

A ako sa ukázalo, černice majú tiež na pokrytie na zimu. Riasy bolo málo, ale veľmi dlhý !!! Nejako som stočené do kruhu, kryté a dohodnuté, že už druhý rok, budem ju zviazať, ako by mal, a bobule bude mora!
Tento rok na jar som kopal dva piliere, vytiahol niekoľko radov drôtu, pozrel na internete, ako uviazať - a šiel do poctiť svojou Bush. Ale tam to bolo. Pohroma nechcel priviazať nakreslené na obrázku, lipla na jeho oblečenie a tŕnie bodol všestranný. Ale ja som zvládol, zviazaný. Čakanie na plodinu)))
... Čo je zber ... S rýchlosťou točenia vystúpal nový bič, pre ktoré už nebolo miesto, kde zviazať, a proste som hodil späť na vrchole drôtu.
Môj blackberry kvet iba do konca augusta

ostružina

Som stále dúfa aspoň u niektorých plodín, jahody a vitajte v niektorých miestach začali sčernie koncom septembra!

ostružina

V októbri som zisťovať ich úrodu vo výške dvoch šálok))
Ukázalo kyslej chuti a bobule (som nemal rád).
Bush v tejto dobe premenil v horu zamotaný vetvami

ostružina

Rozhodol som sa dať poslednú šancu na Blackberry, a ak je v budúcom roku bude opäť trochu jahody, budem hodiť.
Vzdychol som si a išiel k zníženiu starú bič s nezrelé plodiny.

ostružina

Trvalo mi skoro celý deň. Niekedy dokonca Chce sa mi kričať: "Save, pomôž mi, dostaň ma z toho ostnatého drôtu"))
Ako chápadlá chobotnice, jeho odev lipol na všetko. Naozaj som chcel hodiť ostružina teraz. Aj s nimi manipulovalo, strih, nejakým spôsobom skrútený. Zvyšok zvyšok dňa som vytiahol tŕne z jeho prstov.
Nasledujúci rok, kopal štyri piliere. Jedným zo spôsobov, starý bič, druhá nová. A to môže byť transplantované do plota a nie trpieť? Keď sa chce, tak nech ho rásť ... a nie skrývať niečo?
Alebo mám zlú záhradníka. Moja sestra vždy stále rastie, a každé leto ona mi povie o básni Káťa))

Video: BlackBerry / Veverka / žeravý - Kde si, kde som



Strávili sme celé dopoludnie
baktériami zaneprázdnený,

zasadil sme im
Rukami.

Moja babička a ja spoločne
Výsadbu sadeníc,

Káťa išla
S priateľkou v záhrade.

Potom sme museli
Boj proti burinám,

roztrhol sme im
Rukami.

vliekol Aj moja babička
Full zalievanie,

Katya sat
V záhrade na lavičke.

- Vy ste na lavičke
Sedíte ako cudzinec?

Katya povedal:
- Čakám na zbere.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com