Crataegus aestivalis

Video: hlohu krvavo červená prostý (Crataegus sanguinea Pall.)

Sadenice mi dal priateľov, vedel o mojej vášni rast v ich novej, neznáme a neobvyklé pre mnoho rastlín. Odchádzajúci na piknik mimo obce, často som videl divoký hloh.

macrocarpa hloh

Video: Kategórie "Kniha problémov": Arnold hloh

Úprimne povedané, to som naozaj rád: obrovské pichľavé kry s asymetrickou korunu, jahody, aj keď užitočné, ale nechcel povedať, že chutí. Ale priatelia uistení, že hloh úplne odlišná, a dokonca aj ovocie má tak veľké a chutné, čo iného hľadať!

Keď to rozkvitla prvýkrát, som sa tak tešil na dozrievanie plodov, ktorá sa zdala dlhá, aby mi na deň v týždni. Bol som varovaný, že rozchod s pobočkami bobule sú za to nestojí, ani veľké a žiarivo farebné, môžu byť nezrelá. Budete musieť čakať, keď sa začne rúcať. Keby si len vedel, koľkokrát som zavrtel ich vetiev hloh, dúfajú, že sa poklesnuté plody, najmenej jednu!

Video: Hawthorn. Tetyanina sadiba

A keď sa stal zázrak a rozpadlo niekoľko bobule, víno, urobil dojem! Je ťažké vyjadriť slovami pocit, ale budem sa snažiť: vyvážená kombinácia kyseliny a sladkosti ovocie je mäkká, šťavnatá. Ako deti, ako je on, ja som nikdy nesklamal ani v mrazničke niekoľko bobule ležal - to všetko jesť čerstvé!

macrocarpa hloh

Video: JAM hlohu

Oni by radi a vyliezol na strom, ale tam to bolo: vetvy sú vybavené tŕňmi 4-5 cm dlhé!

Veľmi pohodlné, že plody dozrievajú postupne. Skutočnosť, že sa rozpadol, budeme zbierať a jesť a odpočívať, kým je uložený strom))) Mám dobrého priateľa, ďakujem im za tento dar!

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com