Cyklámen v detskej izbe

Video: Cyclamen Biely anjel ciklamen.ru

cyklámen

V práci, cyklámen predložila 8. marca. Krasotischa mimoriadneho! Veľké bledé šarlátovej kvety upútal pozornosť domácich aj hostí. identifikoval som ho na lodžiu.
Ale na druhý deň kvety začali prejavovať svoj "charakter" - listy "položiť" na banku, kvety vädnúcich a našuchorený kvitnúce, včera predstavila nebol nájdený kvetina. No, bol som vyčerpaná s ňou - je presunutá z jedného miesta na druhé, experimentovanie s zavlažovanie, potom vyčistiť v tieni, potom dal na slnku. V dôsledku svojich cyklámen nažive a teší nás s kvitnúce druhým rokom na parapete v detskej izbe.
Z mojej vlastnej skúsenosti by som povedal, že cyklámen rád svetlo (ale nie priame slnečné svetlo), a bohatú zálievku (po odkvitnutí zálievku mierne zníži).
Ale hlavné tajomstvo - ak chcete predĺžiť kvitnúce cyklámen, je nutné ju odstrániť na chladnom mieste. Prekvapivé je, že komfortnú teplotu pre tento kvetu je iba 14 až 16 stupňov!
Radím vám, aby ste mať cyklámen všetkých fanúšikov izbové rastliny - to prináša v pohodlí domova, zdobí každú miestnosť a poteší oko a dospelých aj deti!

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com