Náš nový bazén

Video: Florida Naša pool od A do Z

Vo svojom krajne Ogorodnov predmestskej dieťa môj brat a ja mohla sen bazéna. Výška šťastie bola prítomnosť aspoň u niektorých nádob s vodou, v ktorej sme mohli cakat. Z týchto a ďalších potrieb sme stáli starú liatinovú vaňu. Voda sme mali zo studne, na svetlo bolo žltkasté, čo ukazuje na prítomnosť veľkého množstva železa. Len odčerpať voda bola strašne studená a my sme trpezlivo čakal, ako sa ohrieva, a začneme plávať. Zahreje a pol hodiny neskôr sa stala takmer hnedé (opäť od - na železo), a my sme boli vyhnaní na to z toho dôvodu, že voda je špinavá (((Takže museli chytiť šťastné okamihy v tomto pol hodiny, a potom sa ťahal za sebou rodičia s modlitbami, že odčerpávanie vody nový)))
Teraz (ak máte peniaze samozrejme))), môžeme dosiahnuť skutočné bazén v krajine. Táto fixná a zarámované a nafukovacie. Líšia sa tvarom, veľkosťou, tam je aj whirlpool efekt. Vyberte si a dal. Ale nezabudnite, že je koniec, že ​​z vody v bazéne bude ešte musieť nasledovať. Už dvakrát (tu a tu) Vo svojich príspevkoch hovorili o svojich skúsenostiach s použitím bazéna na chalupe. Ale znovu, to urobiť, je do súťaže. Čím viac som niečo podeliť. Kúpili sme sami nový priemer pohľadný))) Rám bazén 3,05 ma výšku 0,76 m.
bazén
Predtým sme mali nafukovacie sme nemilosrdne používa dve leta. Ale s príchodom dcéry kuriózne chlpaté kamarátmi (mačky) na nafukovacom kruhu má svoj prvý defekt. A sa zvýšenú aktivitu rastúce dieťa vedľa prvého a druhého ťahu pochádzala z ostrých palice))) Patches úplne uložený, musel použiť gumové cement starom, ale na slnku a pláštenku prstencom stále unesený. Preto sa rozhodlo, že v lete si kúpiť nový bazén.
bazén
Radi by sme bazén viac vyššie, že dieťa nie je schopný samostatne sa do nej dostať. Koniec koncov, nafukovacie bazény, hruškovitého tvaru, a dokonca už vlani v lete, bál som sa, po celú dobu nebude sledovať ročného amatérske potápanie)))
nafukovací bazén
Počas inštalácie nového bazéna, sme sa stretli s určitými problémami. Voľný priestor máme chrbtom k sebe, a tak sme sa museli uspokojiť s starého webu a dať bazén hneď vedľa semenáčikov sliviek. Ako dcéra sa otočil a potom videla tieto veľmi málo zelené slivky, ovocie ... bez premýšľania, keď ich všetky zlomil a listy varené v bazéne. Rodičia pre zber výstavbe nevšimol, vandalizmus))) Na otázku, prečo sa dcéra pokojne povedal, že je guľa, a je s nimi zvyčajne pláva v bazéne. Musel som odpovedať na mojej babičky, takže čakala tak tieto slivky a je veľmi nešťastný z toho, že tento rok v lete nemajú stolovania))
Celkovo sme spokojní s novým bazénom. On je naozaj vysoký, robustný a silný. Mačka môže mať záujem na tom, čo svoje pani bez akýchkoľvek následkov. A nič sa s ním stane, ak je dieťa pobehovať s palicami, vetvičky. Aj pri bode varu v blízkosti budovy a vykládku materiálu cez susedné brána mi nevadilo. Je to naozaj veľmi ťažké poškodenie.

frame pool
Nebudem popisovať, ako pripraviť miesto v bazéne. Všetky obvyklé: dub, pokiaľ je to nutné naliať zeminou alebo pieskom, dať podkladový materiál alebo výmenu - to je všetko. Máme niekoľko zdrojov vody v dome. V bazéne, plníme normálnu vodu z kohútika. Bohužiaľ máme to nie je príliš čisté. Preto sme ho ďalej chlorizované vo fáze napúšťania bazénu. Mimochodom moc vody je upresnený)) môžete použiť aj iné látky na úpravu vody, ale znovu hovorím, že chloridy sú najúčinnejšie. Používame longafor. Je to tiež nie je posledný úlohu hrá nepretržite beží čerpadlo, ktoré filtruje vodu. Nechcete meniť vodu v bazéne celé leto? Vypnite čerpadlo, nezabudnite meniť filtre v ňom a používať špeciálne prostriedky na čistenie vody:
čistenie vody v bazéne
Ale skôr, než kúpaním je potrebné odstrániť plavák s tabletom a držať otvorený bazén vyparovať chlór. A môžeme začať s "ryby")))


plávanie v bazéne
Naučiť sa plávať ... posypať, striekajúcej vode:
plávanie v bazéne
A hrať sa s týmito guľôčkami neslivovymi)))))
Pool Games
Teraz o ťažkostiach. Vždy používame kryt pre fond. Asi každý, kto používa k takémuto oznámenie, že má dieru. Mysleli si, že kyslík. Avšak, oni tiež prispieť k tomu, že je kryt neustále potápa. Samotná skutočnosť, že dohrev nie je tak kritická, ak nie pre náš vietor, ktorý neustále prináša prach a dostať na vode, klesá ku dnu, je vo forme bahna. A v tejto sezóne sme tiež analýza strechy, takže garbage dvakrát. Na dne bazéna ho odstrániť, môžete mať iba v spodnej časti čerpadla alebo čerpadiel. 
Dôsledky underflooding chránené bazén
Riešením tohto problému by byť vzdialenosť medzi deky a vodu. Ale bez ohľadu na to, ako sme sa snažili, aby vytiahnuť kryt, to ešte spadne do vody. Ale problém sme konzultovať. Nafukovacie kolesá a hračky do vane! Sú lacné, nie sú ľúto, či pokazené. Jedno kolo sme vybavené krídlo a upevnite ho v strede bazéna, ostatné hračky nechať voľne plávať. Ukrývanie padá na ne a nedotýka vodu, je ľahké vytiahnuť a nastaviť. To zostane suchý a prachu nepotopí, ale väčšinou fúkané vonku pri bazéne. Tu je jednoduché zariadenie)))
do bazénového krytu nie je utopenia
Pri kúpaní, sme odväzovali kruh a opravu na jednej zo stien. Hrá úlohu v kruhu, v ktorom sme hádzanie loptičiek konkurujúce v presnosti.
No, tu je všetko, čo chcel povedať. Ďakujem vám za pozornosť a vopred ďakujem za hlas)))
bazén
Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com