Poznámky Grumpy Old Men - história vzniku vysokých lôžok

Je leto a okamžite vytiahol pevné puzdro, alebo, ako ja tomu hovorím, že plán - úloha pre letné obdobie. Manžel požiadal, zhnilo dosky na postele. Musel som dať v prvom rade stará rada bola zrušená a rezal na palivové drevo. Po konzultácii so svojou ženou, sa rozhodol urobiť postele, ktoré zdobia záhradný plot. Urobili sme rozloženie posteľou a začal robiť dva rozhodla vpadnúť dosky v hornej časti maľby a farby Biotex Rowan.

lôžok

lôžok

lôžok

lôžok


Súčasne prišiel nápad povýšiť toto miesto postele. Postele z obloženia.

kvetinové záhony

kvetinové záhony

Kto sa chystá na vine za výstrednosti manželských postelí dosky, doskové rezali dosky z podnikania, ktoré predávajú na drevo, spolu s preplatenie, rovnako ako v obchodoch, som si kúpil všetky dlho, ktorí išli prvýkrát Lôžka pre kvetín a jahôd. Lôžka bočnej stene vystužených trubiek zarazený do zeme na oboch stranách. Preč - poradie kubických doska 3 plechovky (2,7 litra) Biotex, paket palubovky, potrubia kovu. 4 metre a skrutky. Mimochodom moja žena naozaj rád postele a môžete sedieť na okraji postele počas liečby.

Prišiel ďalší problém - Raspberry. Moja žena má záujem o pestovaní malín a užitočné to, čo neustále posielať malinový džem ich kiddies. Prednosť bola daná odrôd - Visluha, Správy Kuzmina, ale v nedávnom čase zvonu. Zvlášť veľké bobule, šťavnaté, zbierať potešenie, ale to, čo k jedlu zvlášť. Takže problém je, že malina kultivar dosahuje výšku 2 metre a mať neustále k plotu plot, v pobytu vyrobené z trubiek a vytiahol povraz a oceľový drôt, ale život ukázal, že Raspberry barel v kontakte s kovom (pečené, port) a krátke výšky.
Pochopil všetky závady, rozhodol som sa meniť, a použitia kompozitného vystuženia ako reťazec (GRP).
Ak chcete začať krájanie väčších potrubia o priemere, ktorý bude stáť patrili k nim, búšil, dal rack, dať na takej úrovni a obareniu. Pred tým, pridal sa k rohu veľkosť bar 1,2 metra, ktorý je upevnený k doske cez (na str. Ramienka) pre uchytenie skrutky. P. suspenzie vždy kúpiť ako všestranný materiál, platí všade.

suspenzie


Ako sa pozerať na prepracovanie:

malina

Uzavrite bar zábradlia, aby nedošlo k popáleniu kmene, ktoré sa stali v dôsledku rekonštrukcie

malina

malina

malina

malina

malina

Kompozitné tvarovky sa predávajú vo zvitkoch 50 m a viac, jej hlavnú výhodu - neprehýba (ako káble, drôty, atď), ktorý utiahnuť. Dúfam, že teraz je problém s plotom na túto tému maliny nad.
Kotva 8 mm



kompozitný výstuž

špalír


Zložené rúrky.

pripojenie potrubia

Spolu maliny dlho používa trapiki paliet

trapiki

malina

Rovnako ako lôžok pozdĺž skleníka, takzvané "high postele", a keď sa do skleníka a robil posteľou s názvom - agro.

skleníkových agro

trapiki
Pridám - na vrchole letnej sezóny, držať krok s bobule
bobule


malina

malina

malina

čerešňa

čerešňa

čerešňa

Tento dub rastie zo semien vysadených sa uchytili.

dub


Grumpy Old Men

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com