Horúca voda

Video: Solárny ohrievač vody po celý rok, bez teplej vody

Na verande kúpeľ umývanie umývadlo organizovanej tak, že zakaždým, nie bežať domov, umyte si ruky.
Ovocie a zelenina zase, že je vhodnejšie, aby domov v čistote.

umývadlo

Inštalatérske vykonať rokov.
Do kúpeľov z potrubia uvedeného pod zemou. Používanie HDPE trubka, ľavá montážne prívod vody do domu.
Potom sa šíri vaňou, práčkou a umývadlom. Ale pranie za studena voda nie je moc pekné. Voda z artéských nás v každom tepelnom ľadu. A ja chcem letné sprchu. Ale dať kapacitu pre vykurovanie na slnku, som sa bál. Odpadky plaketa, všetky druhy lariev komárov zavedutsya, rozkvitne, zakisnet.
A nejako som našiel myšlienku na internete. Bit optimalizovať ju našich podmienkach ... a to je to, čo sa stalo:

strecha

Video: Bezplatne Hot Water

25 metrov čierne záhradnej hadice, PVC manžel položil na kovovej streche kúpeľov. Teraz, za slnečných dní v kohútiku veľmi teplej vody. Kov sa zahreje rýchlo a vydáva teplo vody v hadici, ktorý je situovaný v vlnitej vlnách.
V stene, aby sa otvor a pripojený do mixéra.

potopiť


hadice

Horúca voda by bolo asi vedier. Chýba aj ručné umývanie riadu. Voda je stále tečie, nie je kisnet a nebude stagnovať.

Budúci sezóna chceme zvýšiť dĺžku hadice až 50 metrov na výslní dve vedrá s vodou, a priniesť duše do pracieho kúpeľa. V lete sa môžete vždy opláchnuť a nepotrebujú kúpeľ každý časový umývadlo.

Podľa vedenia studenej vodnom kúpeli z plastu. V zime na jednom mieste prasknutého potrubia, zdá sa, zle odvodnené a popraskané ventil. Teraz v zime bude strieľať žeriavy. Nedávno som čítal, že guľové kohúty je málo vody a zmraziť ich slzy ...

Video: Zariadenie na nekonečné teplej vody

To je taký "horúce ekonomiku" s rukami)))

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com