Košíky čerešní "rýchle"

V tomto sobotu sme nemali čas sa prebudiť - beh šiel do chaty ...
All berry konečne zrejúce ....
Júna počasie nepokazil. Dážď, slnko nedal. Tu a zbierať lesné plody v júli.
Jahody tri typy ríbezlí, čerešní, malín! (Ehh, tak by som zasadil čučoriedky, ale nerastie do postele)
Niekto zhromaždené zo záhrady, nezabudnite k jedlu tu niekto prerušil plody z buše, niekto prešiel úrody a prerušil vetvičky s plodmi ríbezlí bolo zistené, že celá záležitosť.
Večer som sa začal pripravovať časť bobúľ pre zmrazovanie. 

Mimochodom, ja zmraziť bobule, rozotrite na zásobníkoch v mrazničke. Dal som veľký podnos na svoje bobule, takže to nemalo vzájomne dotýkať sudov, nasadil lieskové kruhovým poľom mikrovlnnej rúry a jej tácku s menším bobule. Takže to nie je zamrznuté Slip, dva príbehy, potom som ju zasypal v vreciach a dostať sa pohodlne v zime pre jahody alebo pečenie, alebo pár s deťmi, ovocné kaše v zime. Nie je nutné rozmrazovať bobúľ veľa naraz, aby sa pár bobúľ. 

Video: # 92 koláče s cherry rýchlym

Takže ... Zmrazenie bobule. Vrazil obsah mrazničky - a považujem za kus cesta ... Minulý víkend bol pečenie torty s jahodami otvorených a syra na krehkého cesta. A ako obvykle, miesenie cesta s rezervou.

Ihneď myšlienka - mať cesto. Existuje celá banda bobule. Je nutné vytvoriť niečo !!!
Pečený-rýchla veci, hovorme im košíky cesto s višňami. 
Už mánia - niečo variť -) 

Dostal cesto, položil ju na okennom parapete. Rýchlo to som rozmrazené.

Vzal som si test pre plesne, a - že tieto koša nedbalo vymyslel za 20 minút:

Koše cesta s čerešní.


Poviem vám, ako urobiť cesto. Veľmi rýchlo sa to robí))) mám rád, keď rýchle, chutné a užitočné ako je to možné.

Video: Fast-lístkového cesta s višňovou receptu

Prísady pre cesto:

  • pečenie margarín - 150 g
  • cukor - 6 lyžíc
  • vanilkový cukor podľa chuti
  • Múka - 150-200 g
  • 1 vajce
  • 1 polievková lyžica. l. voda 
  • rastlinný olej - mazané forma

Suroviny na náplň:
  • želatína - 10 g
  • Voda - 100 ml
  • cukor - 30 g
  • bobule - na zrak

Príprava:

Krok 1.
Margarín na pečenie, nakrájame na kocky, pridáme k múke, rozšľaháme mixér.
Pridajte cukor vajcia vodu. All zmlátil.  

Krehké cesto.

Krok 2.

Take mini formy na pečenie a silikónový kefa kabát s olejom. Som pohodlný s kefou a slnečnicového oleja, ako formy kučeravá. Margarínu tvrdo som rovnomerne potrite ..



pekáča

Krok 3.
Hnetie cesto prsty v malých pekáča. Vzal som kus cesta, z neho robí torta s rukami a je rozložená do bábovka. Prostredná z prázdnych foriem. Cesto práve tvorí na stenách rýchlo šíri. Piecť pri 180 stupňoch 7 minút. 

(Ospravedlňujem sa, som nemal čas, aby sa obrázky. Ja zabudol. Točiť a test a jahodové spracovanie)

Video: FAST karbonátky na kefíru. mojej kuchyni

Krok 4. 

Kým cesto sa pečie - Pripravte náplň:

Video: Veľmi krehké a chutné koláčiky (s rôznymi náplňami) | tartlet Recept

Čerešne alebo višne hŕstka odstráňte kosti, dať do hrnca s vodou a 30 g cukru. 
Varíme do varu. Okamžite vypne.
Želatína 10 g sa naleje teplá voda po dobu 10 minút. 
Ako cherry varu - nalejte ho do čerešne. Mieša sa rýchlo.
Leave ochladzuje. Musíme za studena, a to aj trochu začne hustnúť. Trochu. Ale tam je ešte tekutý.

Prísady pre náplň

(Rovnako ako na fotke boli vajcia? Neviem =)) Ja som len naučiť sa robiť krok za krokom foto varením a majú problémy s týmto)

Krok 5.


Cesto sa pečie v medziobdobí.
Vzal som ho z rúry a umiestniť priamo do formy v pohode. Po ochladení, 
Studená sirup a čerešne (nemôže byť horúca, cesto razmoknet) sa naleje do foriem. Nechať v chladničke po dobu dvoch hodín na dokončenie tuhnutia. 

pečivo koše

Položky v recepte veľa, ale to sooooo rýchle a jednoduché. Riadený po dobu 20 minút, a to nepočítame čas vychladnúť a stuhnúť.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com