Milujem Krym na začiatku mája

Tu konečne súťaž .... počkať))) ...

Snáď neexistuje človek, ktorý by nemiluje jarné! Obdobie roka, kedy príroda prebudí po dlhom spánku, svet je naplnený slnečného svitu, a život naberá na sile.

Dovoľte mi, aby som vám predstavil môj príbeh o tom, ako sa stretnúť a zamilujú na jar .....

V minulom roku som mal príležitosť, aby darček a stráviť Májové prázdniny na Kryme. Je potrebné poznamenať, že od detstva som strávil letnú dovolenku so svojou babičkou v Sevastopole a cyprusu nijako zvlášť neprekvapilo ma. Ale tentoraz sme si vybrali južnú časť pobrežia, menovite Jalte priľahlých pamiatok. Pred niekoľkými rokmi, moja matka a ja podnikli cestu zo Sevastopole vidieť Vorontsov palác a volania na Jalte, pešo pozdĺž známej promenáde. Spomínam si, že bol júl, výška prázdnin a rekordné teploty jar. Stručne povedané, kým sme sa dostali na Jalte nie je nič ako buď na nábreží, alebo stromy, len chcel dostať do mora najviac do očí a odtiaľ dostať až do večera! Quay vyzeral biely pod horúcim slnkom! Trýznivá cesta Spomínam si celý svoj život a rozhodol sa pre seba, že je lepšie sa spojiť, než v lete v Jalte.

Video: Doneck 8.5.2016. Milujem búrke na začiatku mája)) zlého počasia v Donecku

Ale napriek tomu chcú vidieť na jar Jalta mňa nezanechal, a to je príležitosť. Dlhá cesta, plná pocitu niečoho sviatočného, ​​a nakoniec som skončil v Jalte!

To bolo potom, že som sa zamiloval do jarnej Krymu! Život je v plnom prúde, ako obvykle, a ja sa otvoril ústa sledujú ostatné. Tento farebný mix prírody nenájdete nikde inde! Tmavé hory, tiahnuce sa do modrej oblohy, postupne ustupoval, obrátil sa zelený koberec. Serpentine road s tenkými hadmi stočené v rôznych smeroch, a strecha domov v bujnej zelene!

Na uliciach voňavými kvetmi, ktoré sa zdali len všade: na posteliach, a na krovia, a to aj na strechách! V rkymu proizrostaet najunikátnejších rastlín! Výborná klíma vám umožní dostať sa na exotické palmama a storočných dubov a borovíc!



Hluk z fontán, vône chebureks (oh, čo Jalta pirohy !!), pouličné muzikanti a samozrejme more!

Video: Milujem búrku na začiatku mája: počasie čaká na Rusov na prázdniny

A keď sa počasie zmení tmavé hory zhrňovacia biely šatku, a zdá sa, že vzduch je naplnený vôňou ihličia!

Najnápadnejšie je, že k povahe závrat, aj keď stojíte niekde pri ceste, alebo ísť na lačný trati, svieže zelené! To je dosť, aby zastaviť a užiť si ...

Je to tu, že na jar sa prejavuje v celej svojej kráse, to bolo potom sa otočí hlavu ...

Vopred sa ospravedlňujem, že prítomnosť ja ... no, ako bezo mňa) na niektoré z fotografií))

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com