A legrační a smutný

Video: A zábavný a smutný. Podvodníci psychics klamať ľudí po telefóne

Zapisovať do blogu tlačil ma navštíviť svoju matku. Narodil som sa a vyrástol v dedine žije moja matka. Má stará, ale stále rastúci miestnosť a záhradné kvety. To by nemalo byť prekvapením, ale nemáme vodu vo dvore, je nutné priviesť do kolóny. A viete, že v 65 rokoch to nie je tak jednoduché, zvlášť v lete minulého roku, kedy sme mali teplo a nepršalo po dobu 2 mesiacov. Každú jar prichádza k nám a nakupalis rad semien. Čo sa stalo v tomto roku. Pripomenuli sme si jej dvojročnej starú históriu. Kúpil som chryzantéma semienka (ak si dobre spomínam, že bol nazývaný Biela nevesta). Drahé semená. Na obale dobre, veľmi krásne kvety! Písomné dvojročnej kvety kvitnú len v druhom roku. Otvoril tašku, existuje 8 ks semien, čo nemajú dôveru vo mne. Oh dobre. Mama zasadil im doma v skleníku, ružové 5 ks, 2 z nich mi dal proces. zasadil som ich na viditeľnom mieste, stále viac a viac .A Mám pochybnosti o tom, že to bolo príliš podobný týchto rastlín v paliny. Priateľ prišiel a povedal: Vy ste na záhon rast trávu? trela sme ponecháva: presne - palina. Príďte k mojej matke a chryzantémy vymáhal, čaká na budúci rok kvety ... Je škoda, samozrejme, bol jej rozrušený ... Tu máme aj zosmiešniť. Ukážem vám niektoré z jej kvetov. A miesto, máme veľmi zaujímavý, hneď za domom začína les.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com