Med, 8. marca !!!

Video: District 95 - Dňa 8. marca, má drahá ...

Ako darček pre vás, milí pestovatelia, chcem rozprávať príbeh, ktorý sa stalo s mojimi kamarátmi.

Video: Happy Spring, drahá! Dňa 8. marca !! Hudba Karta s humorom a vtipmi ..

Pauline manžel pracoval na smeny. Tam rád, že je to zložité a mätúce, s výpočtom tých istých zmien. Všeobecne možno povedať, opäť, že príde domov z práce, keď bol požiadaný, aby ísť do práce nie je v jeho posunu. Nech už bol tak unavený, alebo máte iný dôvod, ale vzal si dovolenku po dobu jedného týždňa. Len v predvečer dňa 8. marca. Ivan a Paul spolu žili nie je to tak dávno, a tak chcel urobiť niečo pekné pre ňu. Chudobná, som išiel na nákupy, kúpil tam nejaké darčeky, balené, starostlivo ukrytý doma to všetko od jeho manželky, ktorý používal pred časom, že nenašiel nič. V deň pred dovolenku s manželkou poslal skoro do postele, a polnočné nafukovať balóniky.

V dopoludňajších hodinách, kedy Pauline prebudila Vanya jej priniesol čaj v posteli, som bol spojený s čajom varené grenochki vlastné. Po prvé, Paul bol prekvapený, ale nepustili ďalej. Potom zavrel oči, jej manžel ju vzal do vedľajšej miestnosti, kde sa slávnostný stôl položil, všetci pacienti boli uviazaní balóny, a v rohu miestnosti zdobí zabalených darčekov. Od prekvapenia svojej manželky Vanina poklesla čeľusť toľko !!! Na jej otázku, Nimoy, manžel jednoducho odpovedala 8. marca obľúbené !!! A tu je čas byť prekvapení Vane- jeho manželka najprv pokúsil sa niečo povedať, a potom šiel do hysterického smiechu. Po nejakom čase, je to všetko rovnaké podarilo vymáčknuť zo seba pár slov: cesty dnes 7. marca !!!!

No, čo iné som mohol robiť zlé manžela? Samozrejme, že tento deň sa oslavuje, a 8 išli na slávnostné darček. Prvá vec, ktorá upútala moju pozornosť v láske parochke- obchod, kde sa predáva kvety. Takže moja matka a tam bola vášeň pre pestovanie kvetín a prvý tsvetok- fialka.Tot rok bol pravdepodobne najšťastnejší vo svojom živote !!!

Video: __ 8. marca drahá! __ pohode hudobný pozdrav

Sprazdnikom !!! Milovať a byť milovaný

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com