Dom suchých ruží

Z nejakého dôvodu som vždy ľúto vyhodiť kytice. Zvlášť ruže. Skúšal som ich zasushivat, aj keď vyzerala po vysušení nie je tak horúce, a potom z nich robí ekibany, potom sú úplne stratené vzhľad, som vyhodiť, a potom som sa opäť dala čerstvé ruže, a všade okolo. Ale jedného dňa sa proste do očí bijúce prípad.

Na svadbe mi dala veľa farieb ... moc. Kytica stál vo vázach, tégliky, a zaberal polovicu miestnosti. V podstate sa jednalo o ružu - rôzne farby. Ale tu je ten problém - ďalší deň sme odišli na dovolenku. A bol som hrozne naštvaný, že som miloval krásu iba dodnes. A potom som sa rozhodol.

Polnoc pred dňom odchodu, som sa zaoberal tým, že sa odstráni z ružových kvetov a zavesiť sa púčiky. Vyzeralo to najdivokejšie - celý byt bol čerstvé ruže nažive, poveshat hore nohami.

Ale keď som prišiel, len zalapala po dychu. Rosa Nezdalo sa, že vyschli, a stuhol, mierne podvyalivshis. Samozrejme, že nám chýba svetlé farby a mäkkosť lístkov, ale celkovo to bolo veľmi pekné. Od tej doby, zväzky sušených ruží na mňa všade :)

Video: Suché okvetné lístky ruží ..

v kuchyni:

Video: Maslo a svieža domáce koláčiky variť doma. rovnako jednoduché ako facka

a dokonca aj v kúpeľni :)

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com