Bonsai alebo moje chyby, a sekretiki:



Video: Päť nocí v FREDDY'S-tajomstvo veľkonočné vajíčka, závady, chyby, teória. TAJOMSTVO FNAF! [TOP PREHĽAD + GAME]

Už som napísal blog - myfl.ru/content/primite-v-svoi-ryady-novichka v mojom dome bola na prvom mieste, nasleduje veľká banda a následné bonsaje, ponáhľam povedať, že cesnak nie je reálne bonsai, a prevažne cudzinci zo Auchan, Leroy a Obi, ale čím viac formiruesh koruna, konáre a kmene, o to cennejšie, že sú ..., ale napriek tomu budeme uvažovať im bonsajovmihnutia Úplne prvá vec, ktorú treba urobiť po zakúpení okamžite !!! transplantované do pôdy, v ktorej sú k nám príde do Ruska, aby im prežiť dosť šancí, transplantované do pôdy pre bonsai, kúpené v Ashane.Chasche všetko, aby som bol presnejší v miska, v ktorom ste ich kúpili, transplantovaná beh prerezávanie pevné korene, takže môžu byť transplantované do bežného plastového malom hrnci, bude tzv tréning, o kráse hrnce premýšľať neskôr, keď NABE ruku na zalievanie a Ahaz uhoda.Teper nájsť miesto pre bonsaje, aj stojí na severnej okná, pokúsil prenášať, kde viac slnka (okolitého svetla) a môj trpiaceho Carmona plešatý prvýkrát, najvyššie číslo v ľavom rohu :)) a vyrazili sme späť, triasol som sa na ne, ani okno neotvorila prvé tri mesiace pre vysielanie, ale nakoniec sa rozhodol pre výučbu na viac sparťanské podmienky, jedna hodina, dve, okno sa stále otvorené, ale na ulici je už zohriaty ... Ako sa ukázalo Carmona listnaté najnežnejšej a to na ňom, vzal som základy resuscitácia lysela trikrát !!!, takže po transplantácii sa okamžite stala hádzať letáky, Appin, aby nám pomohli, a kropia na hornej strane obalu tj 2-3krát denne po dobu pol hodiny remove a odvetrávané zadné pack, tretí deň sa usadil, ale to je lepšie zrušiť teplichke ďalší týždeň postupne zvyknutí na dlhšie bez nálezu paketa.Tsirkon príliš dokonalú vec u korienkov po transplantácii. Novembra 2012 Karmonaa to dnes KarmonaTeper hovoriť o zálievku, pretože malé hrnce, zalievanie majú často, robím tak vo večerných hodinách naliať misku s vodou a ďalšie večerný kúpeľ všetky kúpať asi každé tri až štyri dni, vždy skontrolujte, či to skôr, než indikátor vlhkosti (mal som trochu času, začnem všetko ťažké obsadiť) kúpať krátku dobu, kým sa vzduchové bubliny von z hrnca, plávanie, bublinky sú preč, všetko basta, sklo a miesto trvalého pobytu, sprcha môj Bonk tiež rešpektovanej raz za mesiac, posypeme každé ráno a večný erom.Podkormka, raz za mesiac, Obi kúpil hnojivo pre bonsaje, plemeno v povodí na kúpanie a ponorte ich do vyššie uvedeným spôsobom, niekedy pet Kemira, HB-101 (ak máte pocit, chorý) by .Vrode koncov, ak máte záujem, opýtajte sa, čo vždycky môžem pomogu.Vasha Olya.vyaz listnaté kitayskiyfikus ginsegfikus mikrokarpa zhenshenBiryuchina yaponskayaBiryuchina Japonca

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com