Apple a kvety pre kvetinárstva

Video: pečené jablko Roses - Ako sa robí Rose v tvare jablkový koláč

Myšlienka jesť kúsok ovocia hrabať zostávajúce kosti v krajine je celkom bežné. Me to nie je obídený mnohokrát (tam boli tomel a mandarínka s citróny a figy, a dokonca aj granáty a zdá hrozno Neuvedomila som si, že to zdvihlo, ale jeden z najviac ma miluje ovocie - .. Jednoduché jablko Ale myšlienka. závod jablko kosť vždy som pohihikivala. Villas dosť, a to najmä v jablku roky. (príťažlivosť cítiť ako Newton. Môžete chodiť po zemi, a okolo jablká padajú).

Video: Apple Rose Pečivo Dezert

Všeobecne si myslím, že všetci už vedel, čo bude nasledovať. Ale zaujímavá vec, o tomto príbehu je, ako to prišlo. Jedol som dnes jablko. Mohlo by sa zdať, že to už je tu. Ona ju dokončil. A zrazu, v priebehu posledného okusovať s čapovými kusmi vidím tam, vnútri zelene! Kovyrnul a zistil, že tam už naklíčené a zlomené kosti! A druhý je rovnaký. Ale, bohužiaľ, ťahanie kosť, som zistil, že korene a odtrhol od kostí odchádzajúci jediný maternice. Poškriabaný zostávajúce pahýľ a objavil 3 celá semená a klíčiace jeden!

Rozhodol som sa, že to bolo viac ako len náznakom. Bone prirodzene zasadené, a to napriek reptania matky, ktoré rastú z nej Wilding. Aj všeobecne, a nie ovocný strom potrebné ...

No, pre spoločnosť ukázať ďalšie drobné kvety. Murayka dieťa, ktoré som si kúpil na začiatku tohto mesiaca s bud rástol a hodil viac ... Ak si spočítať, koľko pre seba! Ale všimnite si, že 3 už zmizol. Nie je tak šikovný ?! New ponecháva mimochodom taky, sa rozvinie.



Video: ROSE APPLE puding TARTEX RECEPT Ann Reardon Ako variť, že Rose dezert

A moja posledná nákup: kampanula. Veľmi podobne ako zvon ... Holanďanka samozrejme, ale snáď bude žiť ... Pokúsim sa ju prinútiť, aby to páči. ))) Snímka nie je moc doľava. Je to vlastne trochu tmavšie. Obchod Bola ešte tma, ale tak dlho, ako to stojí v karanténe na slnku a kvety sú svetlo.

Video: When I Was Your Man - Bruno Mars (Boyce Avenue feat Fifth Harmony kryt.) On Apple & Spotify

Myseľ nemá jednu, ale dve pracovné miesta, treba jednou rukou stále dosiahnuť svoj voprotit.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com