V Dracaena suché špičkách listov, ktoré nie sú?

Dobrý deň, milí pestovatelia, Rád by som sa dozvedieť, ako sa starať o Dracaena. Myslím, že na obstaranie troch týždňov. Dratsenko bol veselo, stelochkami listy vzhliadol a okamžite začal padať a pozerať sa dole, a tipy vyschnúť. Vždy som si všimnúť, všetky hektické aj tie drobné zmeny, tak to môže byť panika márne. Ja len chcem, aby rast a kvet pastvou pre vaše zdravie a krásu. ... Takže, rovnako ako správne napojená, ako predávajúci povedal v kvete - raz týždenne ... len aby voda dostať do zásuvky kvetu. Žiadne ďalšie rady pre starostlivosť nebolo povedané. Pretože som nemal dosť skúseností starostlivosť o izbové rastliny, so žiadosťou o pomoc. A všeobecne, to je otázka, prečo v kvetinárstve rastliny rastú tak dobre, je takmer vždy v plnom kvete, aj tie bizarné kvetmi. Rastliny sú napojené tam dať im prezentáciu? Ale je nutné priniesť domov a všetko ... môj účet bol vykopaný: Ficus Benjamin (oh a krásne bolo), dve ruže (dom nerástla, uschnuté lístie padať, sme museli dať ich mojej matke, že sa zasadil je na záhrade, ale existujú nemal tsvetsi), azalky. Okolo fikus práve vošiel po špičkách, smietka prachu unesený, riadne napojená. Od tej doby som bol trochu strach začať rastliny

Vrátim sa do dratsenu ..., či je možné, aby sprej teplú vodu? Koľkokrát za deň? Nespadajú, pretože voda v zásuvke? A všetko, čo je potrebné urobiť, aby chuvtvovala byť vynikajúci.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com