Šťastné jar! Kvety na ulici a sukulenty z semena

Ahoj všetci!
Gratulujeme ženskej časti kvetu nášho tímu na dnešnej dovolenku! Nech kvet nikdy nezastaví ani v oknách, bez záhrady, bez srdca!

Spálený minulý týždeň, ale v kvete eufória Aj urýchliť zdieľať s vami obrazmi mojej jarnej palisádou. Tu sú opäť radi, a pripomenul, že čoskoro teplo viac ako slnko a dobrej nálady!

hyacint

A tieto fotografie z parku pri dome.

až do kvetu, ale aj pekná

A samozrejme nemôžem zmieniť o mojej šťavnaté novinky.
Vášeň pre semená stala dobrá strava pre kabelke, trenazhore tolerancie a liek na odrádzanie minút. Ten funguje iba s dobrými výsledkami, a to pre mňa ako začiatočník, nie je málo.

Zoznámte sa - Crassula FALK novorodenci a faucaria.

Sotva znateľný.

Klíčky Mesembryanthemum. Až do docela na rozdiel od seba. Ťahané napriek skutočnosti, že vedľa lampy.

Semená tejto rastliny som si kúpil obaja kaudeksny sukulentné africkej uhorky, neskôr zistil, že to melothria scabra teraz otázku, či jedno a to isté s melón uhorky Kukamelon?



To je to, čo sa pestuje zo semien, ktorý prevzal starček semien.

Čo by to bolo? Čokoľvek, len nie Senec Rowley.

Lithops málo cez mesiac, vzhľadu, oni - miniatúrna verzia živého kameňa dospelých.

Adechi s rôznym úspechom vystúpil.

Zo iba 10 dva, ale hlavná vec, ktorú som im! A neprestávajú potešiť s pekným výhľadom.

O dovolenku potešiť sami šťavnaté nováčik - prýštec obézny.

Jeden z mojich impulzných kúpi bez predchádzajúceho štúdia. Ja by som si prial, aby kvety a učiť sa - je to chlapec alebo dievča, ale púčiky vyschnú a zároveň sa snažia pochopiť, prečo.

Musím povedať, že mi dať kvety sa často, že dobre: ​​rezané kvety v kytice Je mi ľúto, ja radšej vidieť, ako rastie a daroval črepníkové rastliny nie vždy vyjsť v mojich podmienok. Je to úplne iná vec, keď sú dary vyrobené šťavnaté kaktusu vetráčiky, s ktorými som posschastlivilos nedávno oboznámení. Tak som dostal nové odrody adromiskhusa - adromischus Marianao.

A to je druhý dar - púpava (Mammillaria plyumoza)

moje protesty kvôli nedostatku potrebných podmienok k domu som bol uistený, že to nie je ťažké pestovať kaktus, že on a kvitne ľahko. Nováčik vzal čestný (tj jeden z najslnečnejšie) miesto kvetín, rozhodne som ani vo sne by ušetrite ešte dnes.

A konečne - Echeveria, cítila začiatok novej sezóny pripravuje prekvapenie.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com