Rose miestnosti - Garden kráľovná!

Asi pred rokom som si kúpil svoj domov kvetinár ruže, priniesol krásny domov a rozhodol sa ju presadiť do kvetináča a namaľoval viac. Ale od toho a začali sme všetky problémy.

1

Veľmi krásna kvetina práve chradnú vpredu, zastavil som sa ku kvetu, zatiaľ čo podľa môjho názoru urobili všetko v poriadku, a zálievku a hnojenie a postrek. Možno, že pre transplantáciu, len som koreň bolí, aj keď je to len špekulácie, bol som veľmi opatrný s koreňovým systémom.

Všeobecne platí, že som mal nápad, aby ju transplantovať do zeme na ulici. Môj manžel a ja mám malú prímestské oblasti, tak som sa rozhodol dať ho tam vonku, pomyslel som si, a zrazu preč, pretože všetky pokusy doma zrejme nepomôže. No, nemizne ako kvet.
Kŕmiť svoje vtáčí trus. Riešenie je nasledovné: 1 diel sa odpadky, zalejeme 200 dielmi horúcej vody a trvať 48 hodín po užití 1 diel roztoku a zriedi to 25 dielov kalové vody, je nutné privádzať hnojivo raz týždenne kvetu, sa začali objavovať pri púčiky.

Video: Rose Garden kráľovná

2

V priebehu doby, presnejšie v budúcom roku, že tam bolo niečo mimoriadne. Ja, samozrejme, "zabaliť" ju na zimu, neskoré jar objavil mladý Pagon a neskôr ruže kvet. Bol som príjemne prekvapený, hodila 10 púčiky, doma, ktorá je v banku pri okne, nikdy také krásy nevidela. A kvety stali faktorom 2 vyššia.

Video: Roses. Kvety. Kvety. Odpočívajte. Rose Garden kráľovná

3

Domnievam sa, že ruža je stále nie je izbová rastlina, ale je to môj osobný názor, že potrebuje veľa svetla, mierne, ale konštantný vlhkosť a čerstvý vzduch je vetrané, že byt je možné, ale to je niekedy ťažké.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com