Hibiscus - môj malý šarlátový kvet

Video: Ruslan Mamedov, malý kvet Kenzo

DSC00984.JPG

Video: Si môj malý Tsvetochik Alenkiy1

Milujem kvety, tak si nenechajte ujsť príležitosť, aby viac a viac. Raz sused ma požiadal o pomoc pohybovať kvet. V jej byte, som videl obrovský pot, ktorý sa rozrástla aspoň obrovský ibištek. Sused mi vysvetlil, že Bush je stále viac a vyrastal so všetkými jeho držanie kvetináčoch. Potom vzala ostrý nožnice a začal odrezať časť vetiev. Bol som tak ľúto, že odrezať časť toho, čo som sa ich spýtal, aby mi. Hoci došlo k poklesu, vzal som niekoľko procesov v nádeji, že aspoň jeden z nich bude zvyknúť.

Hibiscus vetvičky boli umiestnené vo vode. Po chvíli sa vetvy boli mäkké biele korene. Ale potom jeden po druhom klíčky začali umierať. Zostal som len jednu pobočku a som veľmi bohatý na ňu. Po vypadnutí z pôdy, v prvých niekoľkých týždňoch drží ibištek v obale, odhaľujúce iba niekoľko hodín denne. Stal sa zázrak naraz - akonáhle je vnútri balíčka sa zdalo, bud! Pokušenie pozrieť na kvetinu bol tak veľký, že sa bud zostala na ibištek, a nebol prerušený. Kvetina očervenel froté je populárno volal babičku. Ale pre mňa to bolo najkrajšie, najvyhľadávanejšie šarlátový kvet.

Každú jar môj ibištek sťahoval do žiť na balkóne, ktorá sa dostane slnko. V ranom lete na sebe vytvorené väčší počet púčikov. Odhaliť púčiky prilákať včely a včely z balkóna, ktorý sa stane ako malý rohu záhrady. DSC01536.JPGDSC00983.JPGDSC02954.JPG

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com