Aloe vera (aloe alebo aloe arborescent

Aloe na parapete, krajkové záclony, rozbitých kolien a babičkou, starostlivo spracovanie šťavy rán z listu aloe ...

To je prvá vec, ktorá príde na myseľ pri zmienke o aloe alebo Aloe arborescent ... (Mimochodom, latinský názov ho spoznal nie je to tak dávno, to je hvatstayusteper )

Vie niekto z našich babičiek neboli na parapete obrovské mäsité rastliny?

Tu som, natiahnutý volanie predkov brnkacie z vrcholu silných bočných výhonkov, opäť beží chodbou kancelárie ... odtrhol som tú myšlienku Oh nejako Aries! -Just hodiť! -I vždy všetky zranené as Schors pamätnou pieseň v detstve

Video: Aloe alebo Aloe Vera Stoletnik: naša voľba ?! vladimir Grigorenko

Priniesol domov, a sadol si myslieť, ako byť dalshe.Potomu, že žiadny nápad, a predstavy o tom, ako zakorenenie špičku Aloe, ani som ... o ...

Aj prehrabal internetu (dobrým vynálezom ľudskej mysle, povedať ) ... No, ja modlí sa dostal k jadru veci.

Namočte do kvapalného roztoku, stimuluje rast koreňov, tablety rašeliny (Mimochodom, je tiež veľmi šikovná vec, ventilátory pre nás všetkých zovretia vrúbľovanie a), a strčil ho do ukradonysh ...

Po nejakom čase (koľko pást-si nepamätám, že je úprimný!) - Všimol som si, že valec rašeliny (ktorý premení rašeliny tablety po macerácii) držať Kripen'ka tieto tipy koreshochkov !!!

Pre mňa je to znamenie, že je čas vysadiť v hrnci!

Kúpil som pôdu pre sukulenty, sedel v malom hrnci, naleje sa opäť korneobrazovatelya riešenie ... A čakal, ktorý bude ...



Po premýšľanie na chvíľu (opäť, nepamätám si, ako moc) -poyavilsya nový list v centre rozetochki.Eto znamenalo víťazstvo! To znamená, že zakorenenie je úspešná, a teraz rastie!

O rok alebo tak bolshe.Teper My Baby Aloe vyrastené a veľmi vtipné! -otrastil nevlastné deti !!!

Som zámerne vyčistiť im, nech to rastie! A ak niekto bude potrebovať, a potom otsazhu.

Aloe miluje slnko a veľmi vzácnu zálievku (I vodu raz týždenne, a niekedy dokonca nižšia, keď je pôda suchá z vrcholu, ako by malo)

Nemá rád a často hnojenie raz za mesiac, aby to hnojivo pre sukulenty ... Hoci nemožno kŕmiť vôbec, v prípade, že pôda je dobré ...

A tu je ďalší zaujímavý fakt, o ktorom som sa tiež nedávno objavené (a mnoho bol prekvapený!) - Aloe šťava SABUR.A mi volal meno môjho bývalého manžela opustila, I Saburova No, nie je na smiech to?! ...

Tak, to je Saburo používa ako terapeutické a preventívne činidlo pre mnoho storočí.

Je vhodná na liečbu ochorení žalúdka a dvanástnika, gastritída a žalúdočné vredy, popáleniny, nehojace sa rany a vredy, regulácia menštruácie, s radiačnou kožnými léziami, bronchiálnej astmy a tuberkulózy pľúc a dokonca v mnohých odboroch medicíny ... jedným slovom na okennom parapete, my whole-farmakologické továreň v podobe jediného Aloe arborescent !!!

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com