Abutilon izbu javor semeno

Z 10 semena som si kúpil Abutilon vystúpil 3. Ak tieto dve krídla, raspikirovat do šálok. Jedna sadenice bol zabitý. Z dvoch zostávajúcich jeden rástla tak rýchlo, že po 1,5 mesiaca v hornej časti púčikov objavil.

Abutilon izbu javor semeno

Ale druhý preteky až do polovice leta sa takmer nie je čo do veľkosti zvýšil. Podmienky zaistenia, zavlažovanie, Pôdne zmesi boli rovnaké zloženie.

Na prvých púčikov rastlín tvoril 3, ale dvaja z nich zmizli, keď kvitla najväčší. Blown broskyňa kvet dosiahol 5 cm v priemere. Napojená častejšie, pôda v kvetináči rýchlo vysychajú. Kvitnúce trvalo asi 2 týždne. Bolo nutné odstrániť hrniec z okenného parapetu, as v horúčave opustí previsnutiu.

Po prekládke vo veľkom hrnci rastliny pestované o 5 cm a získal znovu, tentoraz po dobu 6 púčiky. Rozkvitla jediný. Po odkvitnutí - opäť manipulácia. A opäť - púčiky.

Avšak, teraz to rozkvitol kvet 2, ale boli menšie a mierne deformované. Upadli veľmi rýchlo zožltnú a spadol spodné listy - to bol začiatok jesene, kvetina nie je dostatok svetla. Na parapete rastliny cíti lepšie, a v novembri opäť rozkvitla. Na samom vrchole ozdobený 6 svetle broskyňové kvety a puky boli vytvorené vo všetkých 12. Ani jeden z nich zmizla, kvitnúce pokračovala v januári.

Abutilon izbu javor až 25 cm na výšku. Nechcel som uštipnutie, vyrástol v jednom stonky, potom špička sama je rozdelená do 3 častí. Druhý abutilon začali rásť až v polovici leta. To okamžite rozvetvená 4 kmeň a rastúci ker. V auguste to tvorilo púčik, ktorý potom sa zmenil na ružový kvet. Teraz rastlina nie je v plnom kvete, voda je raz týždenne, nie posypať, ale občas dať na neďalekej batérie mokrým uterákom.

Rastú v mojom Abutilon pochvosmesi od zakúpeného univerzálny pôdy, piesku a záhradnej pôdy (1: 1: 2). V dolnej časti hrnca dať odtok z peny.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com