Karafiátov voňavé darčekové Istanbul

Video: Tvorba koša s kvetinami z cukríkov. DIY sladká dizajnu

Jeho kvety inšpirovala belgickej vyšívacích vytvárať jedinečné vzory. V Španielsku, v Taliansku a vo Francúzsku, tento druh je považovaný za klinček stráž maskot, rovnako ako v Anglicku a Nemecku - symbol lásky a čistoty. Úžasné, pekná, pekná - no, čo si ostatní slová zvoliť takú krásu! Turecká karafiát rástol aj moja babička, potom moju matku, a teraz som bez jeho dávania si neviem predstaviť. Kvety v jej farebné, svetlé, zamatová, voňavé. Kvetina sa zdá byť jednoduché, a zároveň nepredvídateľný.

Video: Pink Papier Kytica z cukríkov. Master class. Kytica z cukríkov

Semená sú zasadené priamo do zeme v druhej polovici apríla a pred zimou, niekde v októbri (v tomto prípade, sypané tenkou vrstvou rašeliny). Zaobísť bez výbery, zasiať riedko, vo vzdialenosti 20-25 cm. Na jar, akonáhle roztopí sneh, kel pritenyayut smrekové konáre, takže slnko ani nehorí. Lapnikom odísť do tej doby, kým rastliny nie sú spomenuté v raste. A potom byť istí, že k oplodneniu. Keď nie je čas, hodiť v hrsti kvetinovej záhrade úplné minerálnych hnojív, ale pre mňa je lepšie kŕmiť riešenie, a uvoľní na zem. Cez leto, robím tak 3-4x, len kŕmenie dávať odlišné.

Počas rastu kladie dôraz na dusík a draslík, pri púčiky začnú tvoriť -supplemented fosfor a draslík, a v priebehu kvitnutia, naopak menej fosforu a draselných hnojív viac. Ale to sa niekedy stáva: No, úsilie alebo čas na kvety, to všetko zameranie na zeleninu, jahody, potom už len hnojiť strúčik tinktúru divozelu (10 litrov na 1 m².). Aj pestovať niekoľko druhov karafiáty a môžu všetci odporučiť s čistým svedomím: Albus, s bielymi kvetmi, Dunkel stemno-vínovej, šarlátový purpuru, skrútené svetlo červenou farbou, DUNNETT s tmavo fialovou, Diadem s tmavo červenými kvetmi a veľkou bielou okom , Skoro by som zabudol na zalievanie. No, je tu, ako to chodí. Mám dva režimy: Hrubý - ak je častou zálievku, ale v malých dávkach a za sucha - zriedka, ale veľké porcie. Ako si vybrať - v závislosti od počasia. A v čase kvitnutia, snažím sa udržať vodu z pádu na púčiky a kvety.


Otázka tureckého karafiát

Video: Macy sladkostí. Kvety z papiera. DIY papier maku

Som späť v máji boli vysadené v záhrade tureckých osiva klinček. Pestuje pomerne veľké stonky a kvety ešte nie.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com