Rozmnožovanie mučenka

rozmnožovanie mučenkaSamozrejme, že na jeseň - nie je práve najlepšia doba šírenia Passiflora. Avšak, všetko išlo dobre. Ak boli korene vzrástol na 1 cm, zasadil v priehľadné sklo, aby ste zistili, ako korene vyvíjať. Si všimol, že sú plne pletená zemné com, prešiel do nádoby, čo je dvojnásobok predchádzajúcu úroveň, nastavte rebrík.

Rovnako ako mnoho záhradkárov, rastliny stále nie je dostatok miesta, a moja vášeň kvet na jar pleteným polovici okná a rebrík nepomohlo. Vinie sa vyšplhal na susedných závodoch, a pomelie ju nemal som to srdce. Nejako som trvala až do mája a urobil závod na ulici po tom, čo prešiel do veľkého hrnca.

Miesto si vybral slnka a chránené pred vetrom, stiahol sieť. Staňte výkonné vonkajšie výhonky a listy tmavé povedal, že robí správnu vec. Od mája, týždenné Kemira dosť a musel byť napojená dvakrát denne.

Mid-leto mučenka stretli v púčikoch a krása kvitli v auguste, dávať ďalšie a krásne arómu. Koncom septembra, závod spracované aktellik (podľa pokynov) a priniesol ju do domu. Výhonky sú rez vo výške 50 cm. Výsledné rezne sú vyrezané do dvoch štrbín.

Spodné listy máčané prerušený a rezanie hornej a dolnej do roztaveného vosku, potom dať do nepriehľadných šálok s vodou a varí sa s aktívnym uhlím. Týmto spôsobom zakoreňovanie odrezkov dlhšie ako jeden rok. Rýchlo zakoreniť a nie hniť.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com