Po daždi v záhrade stanoviť "krokodilyatki"



Video: Niva v blate. Podgornoe po daždi

Po daždi v záhrade stanoviť

Video: Suzuki Jimny. Rybolov po daždi

Uhoriek - moja záhrada obľúbený. U všetkých starostí odplatí stonásobne. On - víťaz na obsahu vody, ale nie je jednoduché - "live". Obsah minerálnych látok v ňom tak dobre, že je schopný vyvinúť regulačné a vykladacie vplyv na srdce, pečene a obličiek. Vysoký obsah draslíka pomáha normalizovať tlak. Uhorka znižujú kyslosť a vylučovať nadbytočný cholesterol. Najužitočnejšie malé uhorky (5-7 cm), samozrejme, pozemné a výhodne pestované s vlastných rúk.

I - muž, ktorý sa prikláňa k experimentovaniu, z ktorej, mimochodom, a trpieť - stratou úrody. Ale nie je tam žiadna výhra bez porážky. Ich zistenia - najvhodnejšie pre mojej záhrade skorých odrôd uhoriek sekčný, zvieratko, neskoré - Phoenix. A moja kúzelnícka palička Far 27.
leto výsadba

Koniec júna - začiatok júla - je čas letné výsadby. Žatvu zimné cesnak - krajina je prepustený. Podryjeme, krmiva. Ak jarnú výsadbu uhorky nebola celkom úspešná (zlá klíčenie, smrť rastlín z rôznych dôvodov, zlú úrodu), uistite sa, že zasadiť Ďalekého východu 27.
Rastliny sú vetvenia, malooblistvennoe. Výťažok - 1 - 3 kg / sq. M. polovici od klíčenia do plodu 40 - 55 dní. Zelenets dĺžka 11 - 15 cm, s hmotnosťou 100 - 200 g,
kôra s ľahkým voskovým kvetu. Je odolný voči suchu a plesniam. Zvlášť vhodná pre oblasti s častým vody je málo. Použitie: univerzálny účel.
A tiež sa mi, že táto rastlina je krátky cyklus, teda rýchlo rastie, vráti sa - .. Rýchle a maximum.

Tapisérie - byť či nebyť

Na začiatku svojej záhradnícke rastieme uhorky len na postele, ale stratil vo veľkej úrody. Ovocie rot z kontaktu s vlhkou zalievaním na zem, jedia slimáky a slimáky.
Vo veľkých šarží možno použiť spoločne pestovanie uhoriek s vysokými silnými "spoločníkmi" - kukurice a slnečnice (s bohatou zavlažovanie). V tomto prípade uhorky sú ideálne osvetlenie a podpora.

Na malých pozemkoch, je umelá podpora ako ja. Ak sa uhorky rozhodujuca do mreží, zlepšené osvetlenie, zjednodušuje údržbu, znižuje pravdepodobnosť ochorenia, zvyšuje plodín. A čo je najdôležitejšie - znížená úroveň územia.
Najjednoduchší typ mreží: na rade uhorka ťahu drôtu a jej voľný slučku motúza zviazať každú rastlinu. Čím vyššia je mreží, tým vyššia je výťažok. Ale nepreháňajte to - nerobte to nad zdvihnuté ruky.

Poznámka. Akonáhle Zelentsy sa zmení na žltú s kvetinovým úpravou - začne nevratný vädnutie rastlín.
Nyuansik. Od tej doby sa obaja začali používať uhorky vypestované osobne, nemôžem si kúpil (na trhu alebo v obchode) - sa zdajú byť bez chuti, škaredý.
Ak chcete vybrať odrody, ktoré sú vhodné pre vašu krajinu. Pestovať uhorky - je hračka.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com