Ako si vybrať semená kapusty

Kapusta Sugarloaf v júli

Video: Všetko o pestovaní kapusty. Ako sa starať o klíčenie KAPUSTY.Chast 3

Na konci júna sa ceny sklad zeleniny stúpať k nebu. A tak chcem mať čerstvé, neukladajú, kapusta, paradajky alebo uhorky, a ideme na trh, bez ohľadu na cenu. Vzhľadom k tomu, že sú predovšetkým výrobky na pultoch najbližší rastlinnej výroby v zeleninárstve farmy, alebo osobné stránky, kde vedú babička. Samozrejme, že majú viac času, povedzme. Ale práve teraz, môžete sa pokúsiť zobrať semená zeleniny, ktoré sa začínajú prinášať ovocie veľmi skoro, a to aj bez skleníka. Ako sa dozviete v rôznych semien?

Skúsme vyriešiť semená kapusta. učiť sa výberom semien, a nie preplatí zbytočných zakúpené tašky, a potom nie bežať k susedom s prebytkom sadenice, je potrebné odpovedať na otázku: za akým účelom Potrebujem kapustu? Musím predčasného kapusta ho používať v lete k jedlu, je potrebné ešte kvasením alebo rôsol 5-6 sud plechovky stredného kapusta, rovnako ako pre uloženie troch stovky tucet neskorogotický vilkové úsmev.

Kúpiť semená, na základe svojich potrieb. Čoskoro kapusta dosť 10-15 zástrčka, mnoho ľudí si kúpiť tucet hotových sadeníc kapusta na trhu babičiek. Ale aký? Zjednodušene povedané, v júni. Nevadí mi, že tento druh už existuje veľa ďalších odrôd kapusty.

Nejako som sa takmer vždy vybrať hybridy. Sú samozrejme drahšie. Ale ja som len jedno vrece skorej kapusty, vrecka - na morenie a jedna - dve tašky - vklad. Oveľa viac, potom? Nie všetky záhrady výsadbu kapusty. Kúpiť moc - tieto tašky budú klamať, niekedy aj niekoľko rokov. Vzhľadom k tomu, každú jar narazíme nových semien. Sme všetci trochu! A kde je úspory?



z ranej zrenia kapusty hybridy možno odporučiť: Kraft F1, Express F1, Orion lovca. Tieto hybridy približne rovnaká doba zrenia a skorým nástupom plodu z plného klíčenie na začiatok zretia 80-90 dní. Pri výseve semien na sadenice na začiatku marca, úrodu možno očakávať na začiatku júna. Tieto hybridy sú veľmi predčasne, majú vysoký výťažok, rovnomerné zrenie. Navyše, zásuvka je veľmi tesný a nepraská v plnej zrelosti. Preto, ak nemáte čas k jedlu celý časný kapusta, to môže byť trochu stojan na posteli, nie je popraskaný, na rozdiel od júna, alebo len preto, aby ju naložiť do pohára. To robím vždy.

z Mid-kapusta dovoľte mi, aby som Vám hybridov: Tobia F1, Krautman F1, tak nejako Sugarloaf. Mimochodom, Sugarloaf - môj obľúbený. Je tiež vhodný pre kvasenie a skladovanie. Kapusta si všetci rovní, keď sa veľtrh, hustá, bez dutín, veľmi sladký, lahodný, šťavnatý. Keď sa znížiť ju spod nôž šťavy striekance v rôznych smeroch. Vidlica 3-4 kg. Krautman hybridy F1 a Tobia F1 nie je náchylný k praskaniu, vhodný pre krátkodobé skladovanie - až 4 mesiacov, majú vynikajúcu chuť, odolnosť proti Fusarium, majú malú kapustu stonku a dobré vnútornú štruktúru.

z neskorých odrôd kapusty: Kamenná hlava, kríženci Prestige, Atria. Kamenná hlava - veľmi chutné kapusta. To môže byť ako kvasu a skladovať. Odroda je odolná voči Fusarium, praskanie. Zapája všetky rovnenkie do hmotnosti 4 kg. Hybridy a Prestige Atria: chutnosť tiež vysoká, môžu byť uložené až do jari čerstvé a vhodné pre morenie. Zátky veľmi hladký, s hmotnosťou 3-4 kg. Výhody: vynikajúce vnútorná štruktúra Stumpy krátke, odolnosť voči Fusarium, hnednutie tipov listov, aby strapiek, praskanie.

Ak chcete získať úrodu skorej kapusty čo najskôr, zasiať semená kapusta v malom parnichok bezprostredne po snehu pod agrospan. sadenice kapusta bude veľmi silná, že by nebolo na škodu pre transplantáciu, a dať veľmi skoré úrody.

Voľba 4-5 sáčky kapusta semena, môžete variť po celý rok, vaša obľúbená polievka!

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com