Pestovanie jahôd v igelitových vreciach, rarita, ale ako zaujímavé!

Pestovanie jahôd v igelitových vreciach, rarita, ale ako zaujímavé!

Ako už dávno som počul, že jahody sú pestované po celý rok v igelitových vreciach. Táto metóda je veľmi záujem o mňa a rozhodol som sa ho zdieľať s mamou a požiadal, aby robiť rovnakú experiment. Mama srdečne súhlasil.

Táto metóda sa ukázala ako veľmi jednoduchá a dostupnym.Pri Ukázalo sa, že rastú jahody po celý rok, najlepšie v byte, ako sú vhodné na tento účel boli splnené všetky podmienky. Vzhľadom k tomu, jahody sú chránené pred dažďom a životné prostredie, pretože je neustále v teple.Na prvýkrát všetko trvalo niekoľko štvorcových metrov, ktoré sme radi, že sme identifikovaná pre pestovanie jahôd v plastovom meshkah.My začala výsadbu jahôd vo vreciach, usporiadaných vertikálne. Môžu byť vyrobené z domova. K tomu budete potrebovať len polyetylénové fólie, z ktorého sa variť sáčky s kruhovým prierezom.

Čoskoro moji priatelia sa zaujímajú o to, ako sa ukázalo, že boli tiež počul o tejto metóde a povedali mi. Čo ak je strop v byte sa nachádza vaša, pestovanie jahôd jednoduchšie prejsť. Tak je možné nastaviť vrecia s jahodami v dvoch vrstvách.

Pestovať jahody v plastových vrecúškach, je to zaujímavé a veľa zábavy!

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com