Tieto rôzne odrody uhorky vo fotografii

odrody uhorky vo fotografii

Všetko od detstva známy hádanky: bez okien, bez dverí horný miestnosti plnej ľudí a odpoveď na ňu príliš dobre si uvedomoval od útleho veku - uhorky. Univerzálny zeleniny, ktoré môžu byť pestované v otvorenom teréne, a v skleníku, a doma na balkóne alebo na okennom parapete. Ak sa spýtate o dieťa, čo sa dá uhorky, bude dieťa reagovať: uhorka - zelená, s pupienky, vonia, existuje veľa semien. Uhorka dopadá lahodný šalát, pridajte soľ a marinovať, a ešte je tam len tak s nejakým chlebom a solichkoy. Ale odrody uhoriek vo fotografii - hojnosť odtieňoch zelenej, všetky druhy veľkostí a tvarov.

Video: uhorku. Pristávacie rassady.Raznye odrôd. Fitosporin ako variť

Chovatelia odvodené mnoho druhov uhoriek, ktoré majú nielen rôzne účely - cín, ktoré sú určené pre polotovarov, hlávkový šalát, ktoré sú najlepšie jesť čerstvé, rovnako ako univerzálny, ktoré sú vhodné pre nakladaná zelenina, morenie a šalátom. Uhoriek odrody sa líšia od seba navzájom vo vzhľade a to je zrejmé aj na fotografiách.

Niektoré odrody uhoriek majú pupienok, niektoré veľmi hladký, ako jablko, iní naopak, a to nielen drsné, ale napriek tomu majú špecifický a ostne na každom pahorku. Len uhoriek odrody sa líšia v odtieňoch zelenej - od jasne smaragdovo zelenej do tmavo zelenej.

Každá odroda uhorky, ktorý je populárny medzi amatérske záhradníkov a výrobcov, chovateľov začatých so všetkými funkciami v navrhovanej oblasti rastu. Uvedenie nového druhu, že sa berie do úvahy aj jeho účelu, chuťové vlastnosti, požadované optimálnu veľkosť.

Som dlho a zelené,
Niečo čerstvý, niečo slaná.
Rastiem v záhrade,
Milujeme medzi všetkými ľuďmi.
To je to, čo som urobil!
Zavolal som uhorky.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com