Ako rastú veľké paradajky

Video: Ako pestovať veľkú úrodu paradajok (časť 2)

Mám mnoho rokov to bolo možné pestovať veľké paradajky, a tak chcel. Veľmi milujeme narušiť veľké šťavnaté paradajka so slanou Bush a chlebom s čiernymi áno !!! A čo je sladký, ale šťavnaté, neporovnáva pre ukladanie paradajok nie je. Čítal som veľa literatúry a po dobu 5 rokov, mám rád veľké a renomované paradajky.

paradajka

Tento rok paradajky bola 720-800 gramov. Najdôležitejšie podmienky pre pestovanie veľkých paradajok:
1. Ak chcete získať plody tejto veľkosti, rastlina tvoria jeden stonku.
2. Prvý kvetenstvo je potrebné vypustiť.
A samozrejme, vybrať si vhodný stupeň. Môj obľúbený je Bull srdce, obrie citróna a cukor obrie Kaki
Počas vegetačného obdobia, ktoré majú byť odstránené zelenáč. Stĺpce nevlastných zanechať výšky 2 cm H. Táto operácia sa najlepšie vykonáva v ranných hodinách, kedy nevlastní ľahko zlomiť. Okrem nevlastné deti odstránená pacientmi a žltnutie listov a listov, ktoré pokrývajú plody dolných kief rastlín, keď je úplne vytvorený kefu. Pred ovocné sady je zalievanie pri koreni extrakt z fermentovaných trávy, a keď je tvorený hnojiť infúziu hydinového trusu, jaseň. Na začiatku augusta, som odstrániť hornú časť kríky dať zrieť paradajky. A samozrejme hovorí o paradajkách, ako nemôžete nastoliť otázku plesni. V posledných rokoch boli veľmi horúce leto, a prevenciou proti Phytophthora nie. Ale tento rok dažďa, takže nabité skôr posypané Oksihomom. Prajem vám úspešné a výsledky na chate.
žatvy

paradajky

paradajka

paradajka

paradajka

Video: Ako rastú veľké paradajky / Prideľovanie Bunch paradajkami



paradajka

paradajky

Video: Ako pestovať paradajky v skleníkoch

paradajka

paradajka

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com