Pámelník skvele!

Ako rýchlo ten čas letí v lete! Hot čas, prácu si nevšimnete, ako dni zmeniť seba ...

Pámelník v auguste

Zdá sa to ako včera, že som publikoval svoj príspevok o prvý kvitnúce pámelník, a teraz si môžete užívať jeho výhod! Nahrať fotky, ako som sľúbil) Veľmi krásne, celkom zelená hmota vzhľad kefy biele bobule! Kým oni sú veľmi mladí - sú čisto biely povrch. Bobule starší, tým viac jej mikroskopicky malé bodky. Moje dievčatá povedal, že tento Slnko pobozkal bobule a boli pehy!

Vždy pre mňa veľmi dôležité vône rastlín. Nemohol som odolať a pričuchol bobúľ pámelník, pretože prvýkrát, čo som dospelý! Nepáchne. Potom jemne trela prstom. A viete, som zachytil slabý pach! Podľa môjho názoru to vonia jeseň ... blednutiu listy paliny, do prvých mrazov. Všeobecne platí, že sa mi páčila vôňu.

Dánmi pámelník! Rastlina je nenáročná na pôdnej štruktúry a úrodnosti môže ľahko vydržať dlhé obdobia sucha, môže rásť na slnku alebo v čiastočnom tieni! Jej plody udržať dekoratívny vzhľad takmer celú zimu, poslúži ako nádherné výzdoby spiace zimnej záhrade. Mimochodom, tam sú odrody s ružovými plodmi! Skoro sme snowless zimu, takže biele bobule fascinujúci pohľad na valnom matne sivom pozadí. A pre tých, ktorí sa v zime sneh úplne ružové pámelník bobúľ - len dar z nebies!

Myslíte si, že je to dobrý nápad, aby sa zdobia zimnú záhradu?

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com