Môj nový hruška na Novgorode regiónu

Malé deti milujú hruška sad


zavčas hruška

Babička nechcela ísť so mnou na hrušky sadu, teplé v nedeľu ráno v auguste, sľúbila navštíviť svoju priateľku - kolega pri práci na klinike, ktorá vo večerných hodinách, sa často museli dlhé rozhovory po telefóne.
- Dedo! Vezmite ma do záhrady! Chcem jesť hrušky! - zaznel hlas našej trojročnú vnučkou onoho rána priniesol k nám, rodičom, ale tiež chceli navštíviť niekoho a niekto na chatu.
- Samozrejme, že pôjdeme spoločne, dostaneme veľkú hrušku, - odpovedal som. - On som videl minulý týždeň, že mladí hrušky na očkovanie nových skorých odrôd už začali zrieť!

Je dobré mať hrušky Orchard 500 metrov od domu - všetci sú šťastní. A moja babička, pretože môj dedko v podnikaní, a dcéra - mať niekoho, aby dieťa, a my s vnučkou, pretože milujeme ochutnať nové odrody hrušiek a pozerať sa na život na záhrade.

hruška sad

Video: 1. júla 2016 g.Moi nové zručnosti do 100 kg hrušiek, razrabotki.Na vlastnej pamäte a porovnať!

Sladké lahodné hrušky, ktorá sa nehanbí na liečbu vnučku, som bol schopný rásť naraz. Je to s jabloňami v našej oblasti je na našom území žiadny problém rast a niesť ovocie v každom dvore a dobré hrušky nie sú. Rastú všetky stromy divokých polusedobnye polotovarov Tonkovetka sa vzťahuje iba na starých odrôd jednotlivých regiónoch. A ona začne niesť ovocie po dobu 10 rokov, keď vyrastú v pyramidálne topoľ cez strechy dvojpodlažného domu a má coura drsný naschlý sladkokyslou rezne sú uložené v týždni a je prachový.

Prvá chyba s južnými odrôd


jesene grade

V osemdesiatych rokoch som položil svoju prvú hruška sad. Podzemky neboli, a boli získané rezne z Eagle s Jabloňové rezne. Mal všetky svoje vštepiť miestnym hloh, skalník, Pock a irgu. O niekoľko rokov neskôr vykvitla trpasličí hrušky a na jeseň sme ochutnali nádherná sladká, voňavá, s jemnou polumaslyanistoy mäsa a ovocia príjemnú arómu. Ale keď príde obvyklé zimy s mrazmi 30 stupňov a odborov našej hrušiek čierne. Strieľa pod snehom sa snaží pestovať, ale z dôvodu nezlučiteľnosti s látkou všetky tieto zisky odpadávať.

V tej dobe ste si mohli kúpiť v sadeníc škôlkárskych zimných-vytrvalé rozmanitosti taký Chizhevskaya a Lada. zdalo sa, že ma. Niektoré rastú stále, počas tuhej zimy mierne zmraziť, ale možno ľahko obnoviť a dať dobré výťažky. Avšak, jeho chuť nie je nijak zvlášť nás robí šťastnými, chcem to skúsiť južnej olejové sladký-sladké hrušky.

iná očkovanie

Zimovzdorné odrody z Moskva chovnej stanice


Väčšina dostupných odrôd, ktoré sa v 90. rokoch, to bolo ľahké sa dostať, boli rezne z Timirjazevova akadémie a od VSTISP Biryulyovo. Išiel som do šusovať a kúpil dve desiatky nových produktov. Znovu som stratil 10 rokov. Všetky stupne nebude popisovať, k dnešnému dňu takmer všetky tieto hrušiek zakorenených na podnože náhodné, bolo zabitých.
Jeden z najvýznamnejších perzistentných osvedčený stupeň viditeľné - hrušiek neskoré leto, sa nehodia do dlane, s výbornou chuťou a dezert muškátové chuti, dozrievajú postupne od konca augusta do konca septembra, a tam môže byť strom, ktorý vaše záhrada je výhodou.

petrova3 úrodu

Ale hlavné nález bol trochu Petrova 3. zimovzdorné odrody neskoro som nemal vidieť. Áno, a produktívnejšie odrody v mojej záhrade za 40 rokov pestovania hrušiek nie je a nikdy nebude. Hrušky zhromaždené v októbri, pred ťažkými mrazy sú uložené v pivnici až do marca. Ale ich najdôležitejšie výhody - nie sú predčil vo varení, sladké a voňavé. Jedným z problémov, chuť a sladkosť získavajú hneď po novom roku.
Táto odroda hrušiek pre mňa, a to aj vrúbľovanie na hruška wildings lesa, rodiť v treťom roku a 15 rokov staré stromy sú poddimenzované, nie je vyššia ako 1,5 m, a vytvorila ročné úrodu.

Petrova 3

Záhradný Záložka na kláštorné metóde


V ranom 2000s, som položil novú záhradu v piesku na kláštornej metódy. Zhromaždené semien hrušiek z miestneho zimovzdorné a stovky divochov pristál v tráve na kopci v záhrade nekopanom rohu. zasadil som nad 10 árov. O rok neskôr, prežilo viac ako 40 sadeníc s hrubým prstom. Mám ich na jar vštepil nové odrody získané z záhradkárov známych, ale viac ako polovica naštepenej odrody Petrova 3.

Petrova 3 za 3 roky

Od 5 rokov hruška začali niesť svoje ovocie. Produktivita a najkrajšie počas kvitnúcich stromov boli Petrova 3, nemajú pred mrazom v našich silnými mrazmi. To bol môj hlavný cieľ - mať koreň hlbšie ako 3 metre od miestnej divoká hruška, zimné otužilosť majú korunu, ktorá bude v každom zimnom období nezomrel. A korunovať každý rok vštepovať rôzne trendy chutné, ale len málokto vytrvalé hrušky.

Video: Hrušky - Vianočné

Ak je tuhá zima nie je niekoľko rokov, naša rodina desiatky odrôd lahodné ochutnávka, nalial medové hrušky, keby bola zima - že máme všetky rovnaké odrody hrušiek, sú viditeľné, Otradného, ​​Chizhevskaya a mať všetky zimné stupne 3 Petrova.

letné

Ako sa vyvarovať chýb, zatiaľ čo rastúce hrušky na severe


S chybovú cestu, som zistil, že pre severnú zóne hrušiek poľnohospodárskych technikom opísaných v záhradných sprievodcov, neplatí. Na juhu, hruška nie je mrazí v koreňovom adresári každej 3-5 roky. Preto môžeme kúpiť sadenice naštepený na klonální podnoží a dule, a zasadiť komerčných odrôd pod intenzívnym hnojenie hnojivá.
Je možné na pôdu pásmový pre otužilé severu (bez chuti, leto) odrody alebo výsadbu miestnych semienka priamo do zeme, vykonajte dvojaký očkovanie, prvá zimovzdorné formulár koruna, a potom očkovať svoje sladké hrušky s škôlok z Eagle do Voronežu. Druhá metóda je, samozrejme, pre skúsených záhradkárov, ale inak je sladká hruška neskôr nebudeme pestovať.
Navyše vrúbľovanie na sadenice konštantnej Aj použiť tri agro príjem.

Pear 4 roky

Upustil som hrušku na kopci na južnom svahu panenskej piesočnatej pôde. Je to, ako by tlačil svoju záhradu až 400 kilometrov na juh, na zemepisnej šírke Moskve.
Nechcem používať minerálnu vodu a dusík hnoj, humus som predloženie iba krídlo ustúpilo a lúčnych tráv a pravidelne nástrek AKCH. To ešte presúva svoje záhrade až do výšky 200 kilometrov, ako čas zrieť kvetné puky.
Nepredpokladám nebezpečné ochorenie, oslabujúce hruška v našej oblasti. Tento chrasta a Gallico roztoč.
Od chrastavitosti musieť zvládnuť nie je stabilný hrušky moderné fungicídy, ale za použitia AKCH zaťažení pesticídy je výrazne znížená.
Od začiatku jari je potrebné zaškrtnúť niekoľkokrát spracovať hrušky zložité prípravky akaricídny účinok. Na našom území tohto škodcu je veľmi časté.
Som rád, že baktérie Erwin, ktorý zničil záhrady na juhu "požiarnej pleseň", ako sme ešte nedosiahli. Ale som pripravený, mám liek "Phytolysinum" a antibiotiká streptomycín. Na túto tému si môžete prečítať môj samostatný článok. Kým preventívne jarné ošetrenie AKCH dosť.
Gall roztoče lézie po liečbe:



sweet novinka

Najdôležitejšie tajomstvo poľnohospodárskych postupov hrušiek


Ale hlavné chybou záhradkárov - je kúpiť sadenice dovážané z juhu, ktoré sú často naštepenej na dule. Dula ako podnož pre našu oblasť je absolútne neprijateľné, že výrazne znižuje otužilosť rastlín. Ak budeme pripravení kúpiť stromček, musí byť vrúbľovať na hruška podnože semeno. A pamätajte, ak malá hruda a malé korene sú rozbité, hruška jablko prežije horšie. Geneticky koreň hruška jadro v lese koreňa divokej hrušky preniká brúsené 8 metrov hlboko v hľadaní vlhkosti. Takže po pristátí by mala byť veľmi časté zalievanie a mulčovanie okolo-kufor kruh.

Zdravý list júna

Na severe tvare hrušky v krásnej vretena nemožné. Zabrániť mráz a stratu časti ziskov. Takže každý rok som vyrezať choré drevo po mrazivých zimách a po opätovný rast nových silných vetiev jednotlivo odstráni nadbytok. Naopak, konáre, kde nie je rast a všetky ostrohy, vykonať obnovu prerezávanie.

strom sa tvoril

Nové položky sladké hrušky v mojej záhrade


V posledných niekoľkých rokoch sa počasie v severozápadnej zóne poteší - nebolo kruté zimy, a môj spôsob štepenie v korune odolných hrušiek odrezkov nových odrôd hrušiek, poslal ma na skúšku, a dala plody v doslovnom i prenesenom slova zmysle.
Nebudem popisovať trendy, ktoré sú obľúbené u záhradkárov v Moskovskej oblasti a preukázali vynikajúce výsledky pre mňa. Chcem podotknúť, že teraz je zasadiť odrody odolné proti chrastavitosti, rýchlo prísť do uskutočnenia, takže ovocný dezert chuť, schopnú dlhou trvanlivosťou. Tieto moderné odrody, a cítil som sa v mojej záhrade.

jesenná novinka

Najsladší druhy jeseň obrátil stupňa mramoru. V minulých rokoch som mrzne. Zaplodonosil dvojročné očkovanie. Plody sú veľké, krásne, absolútne nemá vplyv chrasta. A majú sladkú, aromatickú, šťavnaté, lahodné buničiny.
Veľmi podobné ochutnať plody boli novinky: Jednoducho Maria (z Bieloruska) a Kokinskaya (od Bryansk). To pozdneosennie, veľmi dobrej chuti a dlhodobé skladovanie odrody sa líšia v ranom vzhľade, dal som ovocie roka očkovanie 2 zvládnuť korunu.

dva stupne

Od skoré odrody sú veľmi chutné a dobre rastie v našich klimatických podmienkach boli novinkou: Augustový Rosa Alegre, Orol krásu. Tento druh Black Earth regiónu, ale v korune odo mňa, že sa uchytili a vetva "prasknutie" z veľkých sladkého ovocia v auguste.
Dobré známky, ktoré by mali vštepiť v korune je Veles, Nick, maršal Žukov - Tento rok na jeseň odrody uložené do nového roka.
A neskorých odrôd stojí za to riziko u odrôd Woodland a Bieloruska neskôr. Grade partnerom hit južné kvalitu ovocia, ale v čase globálneho otepľovania sa uchytili na predmestí záhradkárov.

neskorá odroda

Lahodné hrušky na severe vzácnosti


Preto som sa začal zaujímať o pestovaní hrušiek vo svojej záhrade?
No, v prvom rade, lahodné hrušky sme neobvyklé svieži Lada, ktoré rastú v mnohých, rozpadať a úpadok a starých odrôd z dreva a mizernú pár týždňov.

stará odroda

Hruška ovocie každý rok, veľké jablko a produktívnejší. Moderné odrody chrastavitosti nie sú ovplyvnené, je to menej nápadné červej diery, a dokonca máme požiar pleseň doteraz. Ak ste na stole vedľa sladké hrušky a jablká sladká - deti radšej hrušku, aby sa nestala nuda, a prázdne miesta v zime, ona neklame. Dokonca aj po usušení.

novinka Bryansk

Video: Majstrovské kurzy na nové hračky Amigurumi Môj hák

Už v júli sme sa zhromaždili prvú úrodu liečivých sladkej hrušky skorých stupňov od jeho Eden. Zhromaždené všetky, potom staršie vnúčatá začal hľadať na internete najlepšie recepty z tých voňavých a originálnych zápchy hrušiek. Moja babička varí džem v tlakovom hrnci, a vnúčatá prišiel na chuť.

jesene skorý vzhľad

Recept jam v multivarki-tlakovom hrnci letných hrušiek s sliviek a čučoriedok, muškátový oriešok a aníz na šťavou z červených ríbezlí.
1 kg Summer hruška
1 kg cukru
200 g slivky
100 g čučoriedok
Muškátový oriešok a aníz na chuť
200 ml červených ríbezlí šťavy.

Režim exponát pečenie zeleniny, variť cukrového sirupu prídavkom cukru do šťavy ríbezlí.
Plátky hruška plátky so šupkou, ale bez semien, slivka plátky so šupkou a naliať do sirupu. Kĺzať po prevarení, pridám korenia a nepriedušne uzavrie veko. Po 5 minútach sa vypne multivarki. Hour jám potáca pod kapotou, tlak klesá postupne. Nalial som do 200 ml pohárov a skrutkovacím uzáverom.
Winter džem štrajku. Jasná šťava plávať žlté hrušky, slivky a modrej malé čierne guličky čučoriedkové vôňa muškátového orieška a anízu omámiť.

august

Myšlienky zápche.
Rodina v zime tea party vstúpila na ruský kultúru. A to už je nemysliteľná bez varenia, voňajúce, vôňa letného slnka a tepla. Jeho miloval deti i dospelých, predovšetkým u starších pacientov. Spája všetky, pretože každý má rád lahodný sladký dezert s čajom, dokonca aj lekári, pokiaľ s mierou.
Tajomstvo varenie džemov tam každú rodinu, ale to nie je tajomstvo a recepty a osobnú skúsenosť, a dušu, ktoré ste do neho.
Spočiatku by sa mali naučiť základy klasické domáce marmeládou.
Ideálne jam - je, keď sirup je silná a jasná (skontrolovať padajúce kvapky) a transparentným pohár pokojne plávať priesvitné bobule a kúsky ovocia.
Pre dokonalú zápche vhodné len čerstvé ovocie pestované vo vašej oblasti alebo na vašej záhrade. dávajú len silnú chuť. Väčšina ovocia by mala byť hustá, mierne nezrelé, zhromaždené za sucha za slnečného dňa. Iba čerešne a slivky sú chutnejšie v zápche, keď prezreté. Ale maliny a jahody by mali byť zhromaždené tak, že to nie je umyť. Stojí za to si pamätať a vedieť, z akej ovocia by mali odstrániť semienka a kôstky, napichnúť nič lepšie, ktorý krásne rezať. To zmieňujem vo svojich receptoch.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com