Chladný máj 2016

Video: Nehody a úraz za mesiac máj 2016 №96 / AUTO-TIN / 05.09.2016

Jo, všimol som si, koľkokrát - začať na jar čoskoro - nečakajte k dobru. To je, v tomto roku, tieto pozorovania bola opäť potvrdená. 
V marci sme zahájili intenzívnu taveniny, a to bolo sucho a teplo začala na začiatku apríla. Takže sme boli nadšení! V chate išiel čoskoro zasadil prvý lože 17.04 - krycí materiál.

Ach, keby to šlo dobre! Ale nič také - Siberia Sibír je - a tu je paběrkování nízkym teplotám - May videla chlad, mráz a zlé vetry.
A všetko, čo bolo zasiate v apríli, aj keď stúpla a nesmie zamrznúť (reďkovka a šaláty - sú za studena skalných chlapci), ale rastie nechcel, posadil sa krytina, ezhilos a zatiahnutý ako nebo mája - to všetko pri nízkych a tmavá mraky.

Vlani na jar


Pred dvoma rokmi - dobre pamätal, aj to začalo skoro na jar, a opäť príde mája - studená s ľadovými vetrami. V lete toho istého roku bol veľmi chladný.
V minulom roku rovnako šťastný - v marci, jar bolo neskoro, ale v apríli, začínal ako príjemný, teplý, a v máji teplo postupne re-valcovanie, a vy ste bez námrazy - to všetko v čase a zasadil sadenice zasadil - všetky ruže, a prijať. 
A v lete bol teplý, jemný a slnečné - len vyzreté hrozno vôbec!

Video: Nový výber nehody a havárie na máj 2016 №101 / AUTO-TIN / 05.29.2016

Ale teraz zostanem bez hrozna - aj keď všetko Môžem si to ležalo v transheykah, ako sa očakávalo, pod krycím materiálom - a uvoľní łóżka, a zdalo sa, boli malí grozdochki - kvetenstvo, a tak som bol rád, že to krása! A to, čo vlastnil, aby som ju otvoriť a odstrániť obal! Koniec koncov, už sa blíži ďalší chladné počasie - a na internete hovorí! Aj keď mrazy nie sú sľúbil.

hrozno kvitla

Video: Počasie v Alicante, máj 2016

Že v nedeľu (máj 26) ráno začalo teplé a slnečné, ale o dve hodiny neskôr sa začala zhromažďovať mraky a vietor fúkal ostrý - a priniesol studený. Postupne sa dostáva chladnejšie, potom mrholenie dážď. A ja som v sobotu pred tým, než dopadol paradajky - ale práve v otvorenom teréne, som unavený z pohrávate s všetky tieto chránené. Hoci prvé rajčiny pareniska stál pod prístreškom po dobu jedného týždňa - a wow, už zvyknutí.

Vo večerných hodinách celkom zima, a rozhodol som sa zostať na noc a ísť domov - koniec koncov, v byte teplejšie, než je tu v dome. A to všetko tento týždeň na chate - alebo pešo. Cold stál, aj keď mráz nie je prešiel, dobre, myslím, že - čo robiť tam, zalievanie nie je nutné - v tomto chlade nie je vyschnúť.

Nakoniec dorazil na záhrade. A čo sa stalo? Celá suchá, pretože v prípade, že teplo bolo. Zmrznuté hrozno. Moje zúfalstvo nepoznala medzí. A paradajky v otvorenom teréne, dva metre od hrozna - je to úplne jedno! Ako to ?! Áno, bude lepšie, keď sa paradajky sú za studena - by si kúpili na trhovisku, budete myslieť. S najväčšou pravdepodobnosťou, mráz prešiel pás, dno - hrozno som tam ešte ležal, som nebol uplatnený na trellises. Ale susedia na druhej strane ulice majú mreží je zelená - a nič sa nestalo. Je zrejmé, nebolo mrazu.

Mrazené púčiky hrozna

Video: Nový výber nehôd a nehoda # 85 mája 2016 | Auto Crash Russia



Lekcia - hrozno nie sú otvorené čoskoro


Hrozno, samozrejme otrastet (výhonky rastú späť), ale ovocie bude preč. To je všetko.
Takže to, čo je záver zo všetkých vyššie uvedených?
Hrozno sú vedené pod krytinou pred 10. júna! Nech si ľahnúť, farebné voľby - čo je najdôležitejšie - nie na chlad.
Tu sú naše sibírskej chata vo všedné dni. Čo? Každopádne všetci rastú, všetko dozrieť - a hrozno, a jablká. No, niekedy sa vyskytujú takéto prípady tu - ponaučenie.

vínna réva

A teraz prichádza do polovice júna. Po studenom máji celé dva týždne v júni je horúce a suché - vodné postele mať na jeden deň, inak uschne. Ak máte kopať lopatu, kde nie je voda - celá bajonet rýľ suchej pôdy drobenkových do malých zhlukov v prachu.

Dokonca som si prenajal malý videá o mojich zmrznutých hrozna

Moje hrozno majú teraz k vytvoreniu nové výhonky a rastú rýchlo, sa tu objavujú každý deň. Vzal som ich, vyzeral, že zmrazené - škrty, zistil, že tam je nejaká dobrá unfrozen grozdochki, rád - aspoň niečo. Priviazať vinice na mreže, hoci kryté a vyhrievané slnkom - iba hrozno, že by to malo byť.
A čo sa stane - uvidíme na jeseň.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com