Skromný kúzlo dikorossov

Zvyčajne sme fixovaná na záhradných kvetov, palíc a opatrovať ich. Ale v našich staníc a okolo nich rastú všetky druhy dikorossy, ktoré nie sú menej atraktívne. Dokonca som konkrétne opúšťa čistinu miestnosť s lúčnych tráv - krásne! A niekedy pri prechádzke v lese alebo na poli priniesť nejaké rastyushku - proste nemusia byť schopní odolať.
Svetlana nedávno povedal o púpavy - známy kvetinu, ktorá inak ako burina veľa a nie je vnímaná, a uvidíte, ako krásne a dobré! Tak som si urobil malý výber. Nie je to krásne miesto v záhrade?
To je harmanček. Áno, na záhrade je väčšie, ale z nejakého dôvodu sa nedotýkajte duše ako tie, najbežnejšie pole.

poľa sedmokrásky


Veľmi často koexistujú s nimi zvony. Keď veľa z nich je pole stane bledo modrej. Nech je táto krása je veľmi krátkodobý - po nich prídu ďalšie kvety.

zvony

Tu lúka pelargónie. V mojej záhrade rastie vedľa papradí. A okrem iného rastlina má liečivé vlastnosti.

Video: Nenápadný pôvab kachlí

lúka pelargónie

Modrá Veronica chamaedrys - elegantné a jemné, oko neberie

Veronica chamaedrys

Názov tejto krehké stvorenia, ja ani neviem. Ale bol som úplne fascinovaný svojimi lístkov-srdce.

okvetné lístky srdce



Tu svieže kvety Pyštek. Ona mi neobťažoval vystúpiť v blízkosti záhradné kvety - no, je to horšie ako oni?

bezlistenná

Tu Yarrow. On je nielen krásna, ale aj užitočné. Bylinu, korenie, suroviny pre horké - ale nie ho opustiť vo svojej záhrade ?!

Video: Nenápadný pôvab kachlí. Poézia čítanie Dmitrij Bykov a Alexander Minkin

rebríček obyčajný

Aj Yarrow húštine koexistovať s ostrôžky a Aquilegia, a sadol vedľa ľubovníka bodkovaného - ďalšie prostriedky prírodného lekárne.

Rebríček a Delphinium

Úprimne povedané, táto galéria by som mohol pokračovať ešte dlho. Ale myslím, že je nikto nezostal na pochybách - skromný kúzlo dikorossov môžete ozdobiť svoje záhrady nie je horší ako luxus záhradných kvetov.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com