Lezenie ruže v mojej záhrade

Akékoľvek infield bez kráľovnej kvetín zdá byť prázdny. Začal som rastú ruže, pretože, ako keď to môže znieť divne, pretože je jednoduchší na údržbu. Áno, je potrebné znížiť a hnojenie, ale to bez veľkého "naklonki" a čo je najdôležitejšie, bavte sa. Ak sa to urobí správne, ruža, vrátane lezca, poteší svojou krásou.

Video: Red lezenie ruže skutočnú krásu. Popínavé ruže / popínavé ruže

Lezenie ruže rude

V podmienkach ruských klimatických ruží rastú takmer všetky odrody, a hoci zimy sú niekedy krutý a že najhoršia vec, niekedy bezo snehu, ale lezenie lezenie ruže dobre rastú v našich záhradách.

Ruže rôzne dlhé výhony do 3 m alebo viac v prípade potreby podpory, ktoré sa rýchlo zapliesť. Mnoho druhov lezenie ruží rastú v záhrade od čias Sovietskeho zväzu.

Postačí nenáročný závod, a, s najväčšou pravdepodobnosťou preto, že sa to stalo rôznymi prechody. Jej krása sa im zapáči, až do neskorej jesene, pretože tvorba výhonkov nepretržite. Rovnaké svieže kvety, ako sú ruže rôznych farieb na pozadí silných zelených listov a veľké množstvo jemných púčikov.

Video: Kvitnúce chata. Dychu kvitnúce ruže v mojej záhrade

Aké odrody lezenie ruže zdobiť vašu záhradu?

Na fotografii: biela ruža kučeravé melkotsvetkovaya «Rambling Rector», zhromažďujú vo veľkých kvetenstvách veľkých, začne kvitnúť prvé a veľmi voňavé, kvitne veľmi buyno- bohužiaľ stráca v polovici júna. Ale ak je to, aby jednotlivé kríky a správne rezať, dostanete príjemnou korálik.

White Rose Rambling Rector

Dal som ju späť na začiatok skladby a znížiť svoj čas v priebehu dvoch rokov, čo je dĺžka vetiev visí na zem, tak to dopadá krásne a bez kvetu. Jej vôňa sa šíri v celej oblasti, a včely, ktoré vytvárajú príjemný zvuk k uchu, sú zhromažďované za slnečného dňa s krásna ruža nektár.

Video: čajové ruže. MY lezenie ruže SPRING



Silný horolezec grandiflora, bohato kvitnúce jasne červenú farbu karmínovú ( «Flammentanz») bol zakúpený pred niekoľkými rokmi. Doba kvitnutia môže byť viac ako 30-35 dní - raz! Možno, že nič nevyrovná k tomuto dňu.

Ruže červené a červené Flammentanz

Tretí stupeň lezenie ruže - čajová ruža. Nechal som ju v obvyklom grid-sieťoviny, a to sa zdvihne na roveň sliviek. To dáva veľmi krásny múr ruže nad ľudského rastu.

Tea lezenie ruže

V minulom roku som si kúpil dve opletenie Bush ruže - Dutch. Ale oni sú ešte malé a, bohužiaľ, nie je kvitnúť. Chcem obnoviť prelínanie biely, karmínovej a červených ruží. Dom buzz ruže a hrozno, az toho sa zdá pohodlnejšie celé leto a vyžaruje jemnú arómu.

Vo všetkých rokoch existencie záhrady - viac ako tridsať rokov - ruže raz v krutej zime boli zmrazené malina, ale nie úplne, a znovu dal výhonky na jar. A tak je to - zmiešaná s bielou ružu - Opletal kompletné verandu domu. Kvitnú v rade.

Mnohí v lezení ruže Winter Harbor, nerobím to - príliš veľké výhony a odstrániť je nereálne. Akékoľvek lezenie ruže je veľmi škrípavý.

ruže horolezec

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com