Rozlúčka tancovať Jeseň Guľôčkové chryzantémy z Nikitsky botanickej záhrade (Krym

Tohtoročná jeseň bol tvrdý, a zakaždým, beh okolo kvitnúce pole chryzantémy, chcel som sa zastaviť a obdivovať krásu kvetov. Ale rovnako tak sa stalo, že táto príležitosť bola predložená mi včera - 18. novembra. A ja s nadšením a potešenie "ponoril" do aury - aury posledný tanec jesenné lopty.

Posledný tanec jesenné chryzantém ples 2014

Krása má uznávaný kráľovná lopty tento rok - odrôd, Kiko 'neopustil ľahostajným väčšinu návštevníkov (v minulom roku, táto odroda na výstave nebola predložená, a v roku 2012 získal titul podpredsedu kráľovnej).

Kráľovná plesu 2014 & amp; amp-ndash- stupňa Kiko

Video: Obyvatelia a hostia z Krymu v týchto dňoch môžu navštíviť tradičný ples `hrizantem`

Na ihrisku v tomto roku sa zúčastnilo všetkých kráľovná minulosti. Na svojich internetových stránkach mi bolo povedané v materiáli.

Kráľovná plesu 2007 & amp; amp-ndash- stupňa Anastasia

Video: Guľové chryzantémy - hudba Alexander Gorshkov

Ale nový Anastasia, ktorý nebol v predchádzajúcich výstavách - akési, Anastasia Star biela '.

Grade Anastasia hviezda White

Zvolená kráľovná tohto roka, avšak naznačuje, že mnoho návštevníkov, ako je neobvyklá forma paukovidnaya kvetenstvo v chryzantém. A tu je jedna taká odroda -, Gold Strings '.

Chrysanthemum paukovidnoy tvorí kvetenstvo grade Gold Strings

Na tohtoročnej výstave predstavoval 60 novinok- odrôd z nich - 10 veľkých-nezvyklosti chryzantémy a karafiáty melkotsvetkovyh 50 nových produktov.

Stupeň inovácie Lilly Pop Garden

Video: Chrysanthemum na Kryme hudby saxofón



V tomto roku, rovnako ako v minulých rokoch preukázal svoje nové produkty a chovateľa Nikita Botanická záhrada - šmyková Natalia Vladimirovna (veľké chryzantéma) a Andryushenkova Zoya Pavlovna (melkotsvetkovye chryzantéma).

New Garden kultivar Royal Masterpiece

Nová odroda chov Nina Garden

V poslednom tanci chryzantém odrôd krúžil širokú škálu farieb, a obdivujem ich, "zmrazí" šťastím, Demontáž kamery tejto kvetinové krásy.

Zelená značka Shamrock

Ružová odroda Holmdel Temný

Jeden z mojich najobľúbenejších žltých odrôd Nanking

Neporovnateľný oranžová odroda Astro Bronze

Úžasné biele odrody Zembla White

My nominálnej grade, Ludmila 'žiaril pri tanci jej luxusný krásu.

Grandiflorum Chrysanthemum odroda Ljudmila

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com