Vôňa kosatca?

Snáď len skutoční milovníci fúzatých dúhoviek vedieť, ako pestrá svoje chute. Pre mnohých návštevníkov dúhovky Nikitsky botanická záhrada nádhernými vôňami sa stala skutočným objavom.

Deti samozrejme tešil odroda s príchuťou sladkosti: medu, vanilky, čokolády a karamelu. Červenohnedý odroda `Copatonic` voňalo čokoládu.
Vôňa kosatca?

Video: narezochka # 54 - Čo vonia?


Ďalšie červenohnedá odroda, StoptheMusic 'voňalo karamelom s mandarínky.
Vôňa kosatca?

Med chuť s miernym horkosťou vyžarovala akési, HighMaster '.
Vôňa kosatca?

Zdalo sa, že horký med na pery zanecháva akési `lety z Fancy`.
Vôňa kosatca?

Skutočný obľúbený v "koktail" iris pachov stal, CloudBallet 'so sladkou kvetinové a karamelovou príchuťou.
Vôňa kosatca?

Video: Vôňa diamantu? Nová vôňa od Accendis

Wonderful žltá značka, 'Limelighter kvetinová vôňa, ktorá je harmonicky doplnená vápno citrusové poznámky.
Vôňa kosatca?

Znalci chuťou prednostné stupeň, MulledWine 's luxusnou vôňou.
Vôňa kosatca?

Klasické noty vône Iris, ktoré sa používajú v mnohých parfumov popredných parfému firiem na svete, boli nasledovné:

Sort'Romantic večer "
Vôňa kosatca?

Video: Mesačné smrdieť


Sort'Thin Blue Line "
Vôňa kosatca?




Sort'New Centurion "
Vôňa kosatca?


Sort'Morning Mood "

Vôňa kosatca?

V rozmanitosti, FruitCocktail 'klasické vône kosatca, doplnená citrusové tóny.
Vôňa kosatca?

Moc sa mi páčilo, hnedo-žltý stupeň, ArabianStory ', ktorý mal korenistú vôňu vanilky, trochu svieže citrusové tóny.
Vôňa kosatca?

Samozrejme, že definícia kvetinová vôňa - subjektívny pojem, ale odborníci pomáhať pri určovaní mi to. Najmladší z nich rád chuť odrody, Kejchalová '- karamel s mandarínky.
Vôňa kosatca?

Mladý muž, s ktorým som často zhodovala definíciu nielen základy chuť, ale jej odtiene - poznámky.
Vôňa kosatca?

Môj priateľ Irisha - psychológ robí modelovanie pre ostatných: šnupanie dúhovky.
Vôňa kosatca?

A to nie je všetko, pretože každý deň v záhrade kvitnú nové odrody kosatcov. Okrem toho, po odkvitnutí, mení svoju vôňu: áno, v predvečer obľúbenej odrody, Fogbound ', ktorý vyžaroval božský sladkú chuť bez horkosti, trpkosť, druhý deň mal klasickú vôňu dúhovky.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com