Moje cannes konečne dostal von z podzemia

Video: Ako umyť plátený podložku pod myš

Dobrý večer!
Myslel som, a premýšľal o tom, čo písať lepšie ... a narazil mi do očí vedierka Cannas že matka vytiahol von z podzemia. Takže dnes poďme hovoriť o nich)).
Každý vie, že to je vytrvalá rastlina. To je len v tomto centrálnom prúžku je zima. Preto v zime je nutné vykopať a upratať na chladnom mieste, v ideálnom prípade - v pivnici, kde bezpečne spať až do jari. Na jar sme sa vziať znovu, zalievanie a čakal ...))).
Čakáme na brázde.
Úprimne povedané, ja by som zasadil Eland len na listoch))). Sú to jej veľký, krásne ...
V zimnom období, nemôžete nechať len preto, že vymerznut. Kto vie, možno jedného dňa prinesie rad a pre našu kapelu. Alebo už priniesol ... Tak my nemusíme byť transplantované dopredu a dozadu.
Tak tu sú tak Eland vyzerá teraz)))

africká antilopa

Podívaná nie je príliš atraktívny, uvidíte)). Teraz tieto 4 vedierka bude doma, až mu bolo teplejšie)). Čo robiť, krásy vyžaduje obete).
Mimochodom, nezabudnite im vodu, keď vytiahol.
Kto by bol niečo ako "to-bola")).
Takže ste videli, čo sa stalo. Ale to bude len tri mesiace a ... voila!

africká antilopa

Video: INNA ukázal hruď počas koncertu

Krásna? Nie je slovo. Z nejakého dôvodu si myslím, že toto je šarlátový kvet v rozprávke kto otec kupec priniesol jej mladšiu dcéru)).
Veľmi krásna kvetina. Povedal mi niečo pripomínajúce karamel. Všetky druhy farieb existujú, ale zatiaľ máme len to.

A vo vašej záhrade rastú Cannas? =)

Video: NFS Carbon l k víťazstvu l # 3


Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com