"Phlox! Tak jednoduché a tak krásna"

No, kto z nás nevie, tieto kvety? To je niečo z môjho detstva, niečo vzdialeného, ​​a tak blízko svojho srdca! Tu sa ani nevie prečo)).
Boli sme vždy v záhrade Phlox. Nie sú prieberčivé, rastie takmer všade, kam zasadiť. Sú krásne, voňavé a zo všetkej jednoduchosti veľmi elegantné.
Môj obľúbený Phlox - biela. Hoci pridaním bieleho rastiem ďalších 3-4 farieb, vrátane dvojfarebných (biela dovnútra a ružové, alebo vice versa .. hrana).
Dnes chcem vám ukázať nielen plamienky, plamienky a pod krytom letného augusta večer.

plamienku

Pozerám sa teraz fotografií a priamo cítiť ich vôňa)). Ako dlho rastie plamienku? Áno, zdá sa mi celé leto. To je pravda. A dokonca polovica jesene. Možno sa mýlim v mojom názore, že kvitnú po dlhú dobu)).
Kvety sú jemné, ako by boli zo saténu ...

plamienku

Prečo sa v tme fotkala? Neviem, pravdepodobne inšpirovaní svojou vôňou a nemohol počkať do rána))).
Mimochodom, tieto kvety majú "rozpadnúť" vlastnosť. Oni sú pomerne vysoké a flexibilné, takže to najmä po daždi, len tak ležať na zemi. Ak je tomu tak nebolo, čo robíme kruhové rekvizity. To môže byť drevená, ale stačí bichovkoy kravatu. Potom všetky farby budú v jednej kytici a nebudú ležať na zemi po daždi =)

plamienku

Dokonca mora dostal do rámu)). A niekde v chrbte môžete vidieť ružové plamienky. Je tiež veľmi krásne.
Viac bol taký zaujímavý prípad sa Phlox. Jedného dňa matka videla podivné hmyzu zbernou nektár s Phlox. Asi 2 cm dlhé, chlpaté ako Bumble, šedú farbu, ale: dlhých chobot, ako kolibrík. Stále neviem, kto to je))
No a posledná fotografie close-up ...

plamienku

Mimochodom, z "Phlox" grécky znamená "plameň".
A vy ste videl tú plamene? =)
Tu je nájdený nejaký foto:

plamienku

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com