"Flower - opar túto neopakovateľnú Astilbe!"

A Dobrý deň znova!
Ja vám nevadí? Potom plní ďalšie obyvateľov našej záhrade - Astilbe!
Milujem túto kvetinu! Ak máte stále nerastie, je nutné vysadiť! A budete musieť dať mu veľa, ale nie sú tak krásne sám. A keď partia, je to len lákavá slasť! Bohužiaľ som našiel len na jednu fotografiu z tejto kvetiny:

Astilbe

Zatiaľ sme sa rozrástli bielej a červenej Astilbe, ale nejako zmizol ((. Ak je niekto niečo vie, možno povedať ... Moja matka nemohla pochopiť, prečo oni boli preč. Zasadil sa na rovnakom mieste, ako je táto. Vo všeobecne platí, že nechápem, prečo by zmizli)).
Astilbe plemeno, mimochodom, a semená a korene. Semená sú veľmi malé, má byť teraz, že v jednom grame ovocia (krabičiek) obsahuje až 20 tisíc. Seeds.
Ukážem vám, čo iného sú Astilbe. Môže to vyzerať rovnako a chcú si dovoliť taký)).

Astilbe

Existuje mnoho druhov, odrôd ... Krása všetky neopísateľný. Avšak, rovnako ako všetky kvety =)
A áno, zabudol som povedať: to je vytrvalá.
Všeobecne Astilbe rastie vo voľnej prírode v niektorých krajinách. A predstavte si výšku niektorých rastlín môže byť až 2 metre! Neviem ako vy, ale ja by som si predstaviť háj na pozemku:

Astilbe

Je to okrasná rastlina sa perfektne hodí do akéhokoľvek zloženia. Okrem toho rastie aj v tieni. V Číne, to všetko Astilbe rastie v lese)).
Kvitnú po dlhú dobu. Niektoré druhy - od júna do septembra.
Chcem ešte skúsiť ešte raz, aby ostatné farby. Veľmi sa mi páči im.
A čo vy? =)

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com