Tajomný osiva v sáčku Hibiscus

Páči sa mi ísť čaju! A pre mňa, termín "čaj" zahŕňa nielen sušené listy čajových kríkov. Experimentovanie nemá konca! Ako prísada používam rôzne byliny, sušené listy stromov a kríkov, zázvor, drvené orechy.

semeno

Video: Cena "šťastná rodina" (2013) Horor Film Film


A nedávno som odpočíta tento recept: konvenčných zváracích tipov pridajte nakrájanú cherry vetva, čerešne, ríbezle a maliny. Páčilo sa mi to! Ingrediencie na prípravu čaju zbierok vyzdvihnúť vôňu, čajové vrecúška nikdy nekúpil. Nemám kanvice, všetky vriaca voda sa naleje priamo do šálky čaju, zdá sa mi tak chutné a čerstvo uvarený nápoj z použitia viacerých. Nedávno sa rozhodol dopriať Hibiscus. Z sáčok do šálky upadol semena! Malá, takmer kruhová, presne o veľkosti stretnutia hlavy a farba je takmer rovnaká.

semeno

Video: Sword Art Online I OP 2 / SAO / Sword majster on-line Aj otvoril tému 2 (Marie BiBiK Russian TV-Version)

Poznám ten Karkade - sú sušené plátky sudánskeho ruže (Hibiscus sabdariffa). Som zachytil jej semeno? Hnal informácií na internete. Ukazuje sa, že semená v vreciach s Hibiscus nie je nezvyčajné, niektorí toľko ako 14 kusy. Neviem, to nie je prvý paket na mňa, a semená nie sú raz spadnúť.

Všeobecne platí, že som zasadil semeno, dobrá, dôvod pre sadenice už zakúpený. Pokryté hrniec banky usadené nalezenec skleníkových podmienkach) je teraz čakal, čo príde z môjho nápadu. Dúfajme, okvetné lístky sa sušia v peciach nie je, inak by semeno bolo logické, jesť, čo dať ...

Video: Pestovanie ruža z rastlinných semien Časť 5 2 mesiace

Zaujímalo by ma, či niekto má pestovať zo semien sudánskej ruže? Alebo môj nápad - strata času?

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com