Solar rudbeckia

Video: Naše väzba

Amazing flower - silný, nenáročný a úžasne krásne!

Rudbeckia
Mám to rastúci po dlhú dobu, priateľ zdieľal semená. Aj zasiať je, miesto označené s palicami (nesmieme zabudnúť, že tam je niečo zasadil). Bolo to na jeseň, zmizli počas zimných palice, a úplne som zabudol, že ju zasadil. Keď sa objaví semenáčiky, mám ich skoro vypolola, pričom buriny. Prestaň ma, že tam bolo veľa, všetko na jednom mieste a nie je identifikovaný ako miestny buriny. Rozhodol som sa odísť a uvidíme, čo bude rásť, ale nikdy si myslel, že som tam bol niečo vysadené.

Video: Aubrieta (Purple)

Keď Rudbeckia kvety, som bol fascinovaný jej krásne kvety, husto pokrývajúce kríkov. Kvitnúce pokračuje po dlhú dobu, od júna do neskorej jesene. V niektorých prípadoch, nové kvety takmer nikto by si myslel, že je už vytráca. Ale nie! Čoskoro sa zase ma robí šťastnou hojnosť jasnom slnku kvetenstvo. Rudbeckia prináša veľké sucho, neprestáva kvetu, ale listy a okvetné lístky na zem - naznačuje, že je čas na vode. Výborné plemená náletových, a, farby a nové rastliny sú vždy trochu líši od materskej Bush.

Som si vedomý skutočnosti, že jeho zabudnutia takmer vypolola odvtedy visel poznámkový blok, v ktorom sa zapísať všetko - názov rastlín a odrôd, čas a miesto vykládky, dátum a názov kŕmenie hnojivá. Dokonca aj začiatok a koniec kvitnutia!

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com