Modest melkotsvetkovye chryzantéma

Tento rok na jeseň, a to vďaka úsiliu Ljudmila Uleyskiy, máme veľa čo obdivovať nádherné kvitnúce chryzantémy z Nikitsky botanickej záhrady. Vieš, aj keď niečo trápne písať príspevok o svojich skromných farbách. Ale oni sú hrdinsky rastú v záhrade pri bytu v meste, a to je skutočný dekorácia. Bohužiaľ neviem, názvy odrôd, všetky z týchto pristátie - výsledok výmeny medzi rastlinami žijúcich v blízkosti pestovateľom nadšencov)

Melkotsvetkovye chryzantéma

Tu sú tieto pôvabné krásky spočiatku biele. Potom plátky postupne získavajú ružový odtieň. Starší kvet, tým tmavšia ružová farba.

Melkotsvetkovaya chryzantéma

A tu je ďalší "kvetina chameleón": keď kvety - žlté, sa čoskoro stane príliš ružový "červenať".


Melkotsvetkovaya hrazantema

A táto odroda nie je dostatočne silný stonky kvetín. Keď sa kvety mnohých farieb, podľa ich hmotnosti, padajú na zem.

Melkotsvetkovaya hrazantema

Kvetenstvo tejto odrody sú jednoduché, ale veľmi krásna farba.

Melkotsvetkovaya hrazantema

Vzhľad tejto kvetiny na mojej záhon Bol som veľmi potešený. U nás na dedine chryzantém s jasne červenou - nie je častý výskyt!

Melkotsvetkovaya hrazantema

Čisté biele čiapky Chryzantémy vyzerajú celkom dobre v skupine)

Melkotsvetkovaya hrazantema

Zvlášť sa mi páči low grade: nemajú zložiť kompaktný vzhľad a umiestnenie malých lôžok.

Melkotsvetkovaya hrazantema

Na tejto fotografii - jednu z postelí okresných polície. Často som ísť sem a vždy som sa divil: koľko farieb v rovnakú dobu, aby sa rozpustil v buši (v popredí)?

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com