Rozkvitla mojej narcisy, prísť pozrieť!

Video: Kvety v mojej záhrade. prezentácia

Môj príbeh je preťahovanie tieto farby, rovnako ako mnohí, začal s jediným Bush najjednoduchších narcisy, ktoré mi dal suseda.

Narcisy, rovnako ako všetky jarné kvety, mi vždy páčila, ale nepriťahoval veľkú pozornosť. Pravdepodobne preto, že neboli pestované vlastnými rukami. Ale keď kvitla pod mojím oknom, nedostal som unavený obdivovať! A tak to začalo, "choroba" ... výbere nového druhu, obrovské úsilie sa ovládnuť z túžby kúpiť všetko, k človeku.

Myslím, že moje pocity jasné na vás, nikto musím udržať si v rukách na nákup nových zariadení. Tak ďaleko, že je obmedzený iba na tieto krásy, ja neviem, čo sa bude diať ďalej ... Už existuje viac ako 12.000 odrôd, a každý rok tam sú všetky nové. Čo test sily pre milovníkov narcisy!

Tubular Hora Hood

Flower proste obrovský! Keď len kvitol, bolo to 11 cm. A do konca kvitnutia (pozri už hroty vyschnú lístky), sa zvýšil na 15 cm! Výška cca 30 cm. Strong stonky, nespadá pod ťarchou kvetu.

Video: Michael Shufutinski - najlepšie skladby / Michael Shufutinski najlepších piesní

Tatstsetovidny Minnow

A to - práve naopak, s malými púčiky. Low Bush 20-25 cm., Ne vyššia. Rastie veľmi rýchlo a vytvára malebnú skupinu.

Terry Dick Wilden

Veľké, až 12 cm. V priemere. Ak sa chystáte pestovať túto odrodu, stačí zásobiť na podpery na kvety. Keď som si kúpil, čítal som o balíčku, ktorý chcete kustoderzhatel pretože Bush "rozpadá." Nie tak celkom. To nemôže vydržať závažnosť kvetu stonky a prestávky. Takže to krása vyžaduje samostatnú podporu pre každého kvetu.

Video: rozkvitla Amarillis DOMA

froté Obdam

Stojí pevne na nohách, on nepotreboval podporu!

Video: Vick Tsyganov film: "Prísť do môjho domu", 2011



froté Tahiti

froté Unique

petit Foer

Rekurvus

Split-crown Articolo

Split-crown Cassata

rúrkový Ara

Dúfajme, prechádzka záhradou a moja narcisy sa vám páči.


Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com