Snežienky na 8. marca

Video: Sněženky. Pohľadnicu 8. marca rukami. Použitie papiera a bavlny disky

Od detstva snežienky pre mňa - báječný kvety. Nezabudnite, že filmový príbeh "dvanásť mesiacov"? Ako som chcel byť v lese, kde sa snežienky tisíce.

snežienka

Video: 3D rukoväť časť 2. Draw snežienky na 8. marca

Bohužiaľ, v našej oblasti najväčšou zhluk stromov je vysádzané lesy a staré stromy, zvyšok na pôde bývalých majetkov. Ale napriek tomu, niekam, kde rástli (a možno aj teraz rastú). Od 8. marca na trhu sme boli vždy niekoľko starých žien, ktoré predávajú malé kytice snežienok. Užíval som si tajomstvo z mojej matky bežať na trh, dobrá, bol veľmi blízko nášho domu, kúpiť kvety a dať jej. No, koľko peňazí som bol vtedy, cent. Kvety pre sviatku sa stal drahšie o 2-3 krát, a tak všetko, čo som mohol kúpiť - na snežienka.

Glade snežienok

Video: Kytica snežienky na 8. marca

Mami navštívil tak rád, že svoje malé darčeky, ktoré som si stále pamätajú na pocit šťastia, že som jednoducho ohromenému) Možno to je dôvod, prečo sa cítim zvláštny pocit snežienky: nehu a vďačnosť.

Vedeli ste, že v mnohých krajinách na 19. apríla dokonca osláviť Deň of snežienka? Nekonečne rád, že dnes nikto predáva snežienky, ale v susednom meste chamtivý neziskových torpédoborcov prvosienky sa stále nachádzajú na našom trhu. Celkom 20 druhov snežienky prírody (2 z nich - prírodných hybridov), z ktorých všetky sú pod ochranou "Dohovoru o medzinárodnom obchode s ohrozenými druhmi živočíchov a voľne rastúcich rastlín ohrozených" a Red Book Ruska.

Video: najlepší darček pre 8. marca. Snežienky korálku. Kvitne od bisera.Beaded flowers.Snowdrops

Vy a ja môžem tiež pomôcť udržať snežienky v prírode - nekupujte im obchodníci-pytliaci! Ako viete, dopyt vytvára ponuku, aj keď nie hneď, ale táto metóda funguje! A vy budete musieť kvetinové trhy predávať snežienky?

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com